Opinie o Kancelaria Ekonomiczno Księgowa\N2.Kancelaria Ekonomiczno-Księgowa Znak Joanna Guździoł w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Ekonomiczno Księgowa\N2.Kancelaria Ekonomiczno-Księgowa Znak Joanna Guździoł. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kancelaria Ekonomiczno Księgowa\N2.Kancelaria Ekonomiczno-Księgowa Znak Joanna Guździoł o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Ekonomiczno Księgowa\N2.Kancelaria Ekonomiczno-Księgowa Znak Joanna Guździoł w Bydgoszcz

Administrator Nowy wpis

Czy w trakcie rekrutacji firma Kancelaria Ekonomiczno Księgowa\N2.Kancelaria Ekonomiczno-Księgowa Znak Joanna Guździoł podawała informacje o zarobkach w mieście Bydgoszcz?

Kandydat Nowy wpis

Widnieje ogłoszenie na stanowisku specjalisty da kadr i płac, czy ktoś może powiedzieć jak wygląda rekrutacja i na jakie stawki można liczyc?

Odpowiedź Nowy wpis
@Kandydat

Kilka miesięcy temu w ogłoszeniu na przedstawione stanowisko podane były widełki: 4500-6500 brutto.

HB Nowy wpis

Serdecznie nie polecam. Brak kultury oraz odpowiedzialności w pracy.

klient

Byłam zadowolona z usług, dopóki nie zaczęły przychodzić wezwania z US. Stracone pieniądze, czas i nerwy

Księgowa

Rozmowa kwalifikacyjna, nic strasznego, nawet przyjemna.

Pytają o oczekiwania finansowe. Dają test do rozwiązania z rachunkowości. Proste pytania jednokrotnego wyboru.

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz

Słyszałam dobre opinie o firmie i dlatego przymierzam się aplikować. Może coś podpowiecie?

ABC
@Karolina

Osobiście pracuję od kilku lat i polecam. Atmosfera i kontakt z ludźmi bardzo na luzie - relacja "szef-pracownik" nie jest zbyt mocno nakreślona, jak to jest w innych miejscach pracy. Biuro dba o pracowników i dużo można się nauczyć przy innych osobach. Zapraszamy :)

Co możecie napisać o pracy w Znak? Ciekawi mnie czy firma szuka nowych pracowników lub przyjmuje osoby bez doświadczenia na staże.

xyz
@Marek

Tak, przyjmuje osoby na staże. Biuro chce poszerzać swój zespół, ale nie wiem jak to wygląda obecnie w czasach koronawirusa.

@Marek

Biuro nieustannie sie rozwija zarówno księgowo, jak i pod względem kadr i płac. Pracuje tam i szczerze mogę polecić. :) atmosfera super, zaplecze merytoryczne także. Warto spróbować :)

Min

Kancelaria Ekonomiczno-Księgowa ZNAK ma naprawdę fajne ogłoszenia, a jak na Bydgoszcz to zdecydowanie wielka sprawa, mam nadzieję że np. są tutaj chętni Księgowi, którzy nie boją się dużych sum i dobrej pensji w zamian za to co robią, polecam na już

była

wypowiem się ,bo mają co chwilę rekrutację na księgowego, praca owszem dobra dla laika po szkole, ale nie dla ksiegowej z powołania. Rotacja 2-3 osoby na rok minimum, 3 osoby na specjalnych warunkach. reszta musi lizać buty zeby szef zauwazył ze jest ktoś inny co wyrabia 300% normy. Nie nauczysz sie tutaj niczego, bo przychodząc musisz mieć wiadomości. Praktyka do papierów nic wiecej. Mnie zwolnili, bo nie pasowałam do reszty-taki powód. nic dodać nic ując, po niecałych dwóch miesiacach dostałam swietna pracę, którą mam do dzisiaj 5lat. wnioski wyciagnijcie sami. Atmosfera rodzinna z pupilami . Reszta nie ma znaczenia...pieniądze dla kogos kto zaczyna moze nie najmniejsze. Ale proponują dla osoby z doświadczeniem i wykształceniem 2000-2500br, nie powala.

Była pracownica

Ktoś wyżej napisał: "Świadczą kompleksowe usługi finansowo-księgowe i kadrowo-płacowe" - yhmy, tak, świadczą, ale jakie błędy robią, narażając klienta na kary z urzędu, to już nikt nie wspomni. Sami nie wiedzą, jak księgować, robią to na "czuja", a potem uciekają przed odpowiedzialnością. Zrzucają winę na kogoś, kto już nie pracuje, bo tak najlepiej. Często główna księgowa ukrywa błędy przed szefostwem i próbuje je naprawiać za plecami, a czasem nawet i szef wie, a nic nie robi. Zdecydowanie odradzam pracę w tym miejscu - małe zarobki, brak perspektyw na podwyżkę [czy choćby jakąś dodatkową gotówkę na święta], zimno [i nie tylko o temperaturze mowa, a i o atmosferze] i każdy ma gdzieś czyjeś problemy.

Faktycznie, opinie powyżej zgodne z prawdą. Pracujesz za dwoje i po godzinach a pensja, że płakać się chce 10tego. Po kilku latach możesz dostać od 50-150zł brutto podwyżki jak sobie wyprosisz - żenada. Dobra praca dla początkujących bo na pewno dużo się nauczysz, później wpadasz w taki kierat że nie masz kiedy wziąć urlopu, jak pójdziesz to po powrocie czeka stos dokumentów do obrobienia. Mają szczęście do lojalnych ludzi, bo już dawno by zginęli. Pracownikom bardziej zależy na tym, żeby klient był zadowolony niż szefowi, który potrafi dopilnować formalności i sam nie wie jakie firmy prowadzi. Tak więc na dłuższą metę nie polecam. Nie wiem jak jest w innych biurach rachunkowych, podejrzewam że taka specyfika - pracownik się nie liczy. A zimą herbata ostyga zanim do biurka doniesiesz - zimny chów.

Również były pracownik

Trochę się nie zgodzę z przedmówcą. Mianowicie - ok, zarobki nieadekwatne do wykonywanych czynności i nierówne na równych stanowiskach oraz firma dobra dla początkujących. Ale w moim przypadku (a było sporo zamieszania, nieco również gróźb i problemów w mojej sytuacji - wszystko wyjaśnione i po mojej myśli) - były również przeprosiny i podziękowania za współpracę. Fakt - szefostwo uwielbia na jakiegoś pracownika i złego słowa na niego nie można powiedzieć - ale z własnego doświadczenia wiem - trzeba wiedzieć, do którego z szefostwa uderzyć. Ogólnie - można się nauczyć sporo - ale nie dłużej jak na rok, góra dwa. Potem dobrze jest zmienić otoczenie.

Wyzysk. Duża rotacja. Praca dobra dla początkujących księgowych. Osobom z aspiracjami - odradzam. Zarobki: osoby nowe, nawet jeśli posiadają kwalifikacje, wiedzę, doświadczenie zarabiają marne grosze (minimalna pensja). Co więcej, pracownicy na równorzędnych stanowiskach otrzymują różne wynagrodzenie. Różnica między najmniejszym, a najwyższym jest spora. Wszystko uzależnione jest od tego czy szefostwo Cię lubi czy też nie. Jak to bywa w biurach ra (usunięte przez administratora) nkowych, dokładają Tobie obowiązków (nowe firmy), a pensja zostaje ta sama. Co gorsze, odchodząc jesteś traktowany jak wróg. Nie ma co liczyć na słowa podziękowania za współpracę.

Tak, zgadzam się z opinią. Też się sama zwolniłam, i zostałam bardzo niesympatycznie potraktowana. Na temat wynagrodzenia lepiej nic nie mówić. Poniżej godności.(usunięte przez administratora) Najgorsze, że zawsze znajdą biedne studentki chętne do pracy. Nie polecam. Niby starają się być "fajni" ale tak naprawdę atmosfera i warunki pracy bardzo nieprzyjemne. Praca dobra dla tych co nie mają doświadczenia w księgowości, kilka miesięcy i w nogi. Oszczędzają nie tylko na płacach, ale też na ogrzewaniu co jest bardzo odczuwalne. klienci przynoszą dokumenty a tam pracownicy siedzą w polarach. Za moich czasów w jednym pokoju pracowało nawet 10 osób. Słyszałam, że to już zmienili - mimo to szczerze odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Ekonomiczno Księgowa\N2.Kancelaria Ekonomiczno-Księgowa Znak Joanna Guździoł - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Kancelaria Ekonomiczno Księgowa\N2.Kancelaria Ekonomiczno-Księgowa Znak Joanna Guździoł?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Ekonomiczno Księgowa\N2.Kancelaria Ekonomiczno-Księgowa Znak Joanna Guździoł tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kancelaria Ekonomiczno Księgowa\N2.Kancelaria Ekonomiczno-Księgowa Znak Joanna Guździoł?

Kandydaci do pracy w Kancelaria Ekonomiczno Księgowa\N2.Kancelaria Ekonomiczno-Księgowa Znak Joanna Guździoł napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

1.7/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Horodelska 82
    85-150 Bydgoszcz