time4work Sp. z o.o.

Swolgen

Opinie o time4work Sp. z o.o.

Dlaczego założył drugą firmę pośrednictwa pracy po upadku MenagePol B.V. ????? oto jest pytanie ???? dlatego, że żaden właściciel firmy nie chciał już współpracować ponieważ żądał najwyższych stawek a pracownikom płacił najniższą krajową oczywiści w Holandii a nawet mniej, bez urlopowego i bez wakacyjnego a o lonach miesięcznych to można tylko pomarzyć , co w normalnych firmach w Holandii to jest normalne, że dostaje się miesięczne lony ( wydruki ile przepracowałeś godzin , za jaką stawkę, opłacane składki itd .. ) U tego szefa firmy ???????????? NIE DOSTANIESZ !!!!!

były pracownik

Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! oszust na całego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! .

Masz jakieś nowe informacje na temat firmy time4work Sp. z o.o.? Czekamy na nowe opinie!

Zostaw opinię o time4work Sp. z o.o. - Swolgen

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie time4work Sp. z o.o.