Re Akti

Bydgoszcz

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 5 ocen.

Opinie o Re Akti

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Re Akti

mocca
użytkownik zarejestrowany

wiesz kolego, w organizacji szkoleń na serio się teraz kokosy zarabia

mmmmm

Skandal. Ja uczestniczę jeszcze w projekcie który prowadzi firma Re Akti i nie mam żadnych zastrzeżeń , wypłaty są wypłacane każdego ostatniego dnia MIESIĄCA i nikt się nie wymiguje od wypłat tym bardziej pan(usunięte przez moderatora) Tą negatywną opinię napisałą jakaś nienormalna osoba.

XXX

Co za człowiek wypisuje takie bzdury !!!! Re Akti jest jedną z nielicznych firm która z szacunkiem i zrozumieniem traktuje osoby uczestniczące w szkoleniach.Wydaje mi się że ludzie mają za duże oczekiwania dość że mogą korzystać przez rok z dobrodziejstwa szkoleń, możliwości zdobycia wiedzy, nowych umiejętności no i oczywiście zarobkowania to wymyślają i szkalują tych którzy im dali taką możliwość. Jak się nie podobało to po co tkwiłaś i jeszcze wypisujesz takie bzdury!!!!! Ja byłem i jestem super zadowolony i martwi mnie to że za chwilę skończę pracę.

Zadowolony

Firma Re Akti jest rzetelnym pracodawcą, Nie rozumie zupełnie tej negatywnej opinii. Bezrobotny ma obowiązek szukać sobie pracodawcy jest to jedna z form aktywizacji. Firma Re Akti również pomaga poszukiwać miejsc u pracodawców na staże jeśli ktoś nie znajdzie odpowiedniego pracodawcy. Jeśli chodzi o wynagrodzenia to są wypłacane w terminie a składki odprowadzane. Sam byłem stażystą i w umowie wyraźnie jest zaznaczone że w przypadku kiedy nie wpłynie transza z EFS może wypłata być opóźniona. W okresie mojego stażu takie zdarzenie nie miało miejsce. Właściciele firmy są rzetelni i wspierają osoby które uczestniczą w programie. Poświęcają swój wolny czas nie tylko na szukanie pracodawców ale często godzinami czekali na osoby mające do odebrania wynagrodzenia. Ja dzięki zaangażowaniu właścicieli firmy dziś pracuję. Może dlatego ta niezadowolona osoba jest bezrobotną bo czeka aż pracodawca go zaprosi do pracy (jeśli poszukanie stażu było dla niej takim problemem).

Zostaw opinię o Re Akti - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Re Akti