powiatowy urząd pracy w oświęcimiu filia w kętach

Kęty

Opinie o powiatowy urząd pracy w oświęcimiu filia w kętach

Monika

Tragedia to jest ta pani od 33-do 40 lat mniej więcej o brązowych oczach i ciemnej karnacji i włosach.Totalnie bezczelna i niekompetentna.Zero pomocy z jej strony

ja

Byłem rok zarejestrowany i nie zaproponowali mi ani jednej pracy a jak pytałem o staż to nigdy nie było szkoda się rejestrować i tracić czas na chodzenie tam.

xyz

Tragedia... wiecznie mówią że nie maja ofert pracy (oprócz na ślusarza, murarza itp) a co chwile zatrudniają do siebie nowe osoby.. po co im tyle sekretarek które nie mają pojęcia co maja robić tylko chodzą po korytarzu i udają wielkie damy! jak się ich coś zapytasz to nic nie wiedzą. Tak być nie powinno! Zróbcie w końcu coś z tym.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o powiatowy urząd pracy w oświęcimiu filia w kętach - Kęty

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie powiatowy urząd pracy w oświęcimiu filia w kętach