Opinie o Phenome w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Phenome. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Phenome na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Phenome w Warszawa

Karol Nowy wpis

Pracujecie na umowach o prace czy może zlecenie? Szukam czegoś na stałe, czy to dobra firma ?

hubi Nowy wpis

Hej, a ja tu teraz z mozliwościa pracy i czy daja umowy o pracę?

- trzymać się jak najdalej! Nowy wpis

Tak, należy ostrzegać przed tą firmą, a ta firma to dwoje już tylko ludzi - (usunięte przez moderatora) pani "pomysłodawczyni" czyli osoba, która pościągała wszystkie pomysły od innych firm i myśli, że wymyśliła, ma problem ze swoim ego oraz z nerwami, powinna się (usunięte przez moderatora), zaś drugi jest pan inwestor, który już rozwalił przynajmniej jedną firmę, z udziałem tej pani zresztą. Tak, wielu się nacięło na ten blichtr i zadęcie! Dno! Nieszanowanie ludzi, (usunięte przez moderatora) chore ambicje pseudo-gwiazdeczki, jaką jest ta pani. I pan, który nigdy nie umiał robić biznesu, tylko miał szczęście i urodził się w odpowiedniej rodzinie - czyli przejął i zniszczył, co odziedziczył. Naprawdę najgorszy gatunek polskiego prywaciarstwa i ludzi, którzy nie mają pojęcia o zarządzaniu ani o współpracy z ludźmi.

anonim - 2011-10-17 17:08:12 Niestety, nieuczciwa firma w stosunku do pracowników, klientów i firm współpracujacych. Fair play w biznesie przynosi efekty długoterminowe o czym zdaje się zapominają osoby zarządzające tą firmą a uważające sie za wysokiej klasy managerów. Ale o jakich dÅ�ugoterminowych efektach mamy tu mówiÄ� jak firma chciaÅ�a siÄ� szybko \"nachapaÄ�\". Niestety ludzie nie rzucili siÄ� do sklepów po \"fenomenalne\" kosmetyki

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Phenome. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
perełka

Tak jak moi poprzednicy nie polecam pracy dla tej firmy i ogólnie wróżę jej już krótką karierę. Marka założenia miała piekne, ale chyba się przeliczyli. Przede wszystkim okazali się niewypłacalni. Czekam na swoje pieniądze ( i to nie tylko ja) juz kilka miesięcy i nie wiem czy się doczekam. Myślę, że sprawa skończy się w sądzie, bo nie można im pozwolic na takie traktowanie ludzi. Nie polecam! Uciekajcie stamtąd póki możecie.

Zostaw merytoryczną opinię o Phenome - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042