IGIS

Olsztyn

Opinie o IGIS

Hanna
użytkownik zarejestrowany

@aa dde dzięki za odpowiedź, jednak jest ona mało merytoryczna i posiada obraźliwe słowa, których nie można używać na forum według regulaminu http://www.gowork.pl/regulamin. Także czy mógłbyś odpowiedzieć jeszcze raz, ale bardziej merytorycznie na temat IGIS?

Hanna
użytkownik zarejestrowany

Jak firma prosperuje w roku 2017? Zaszły jakieś zmiany, o których warto powiadomić przyszłych pracowników?

ON

jezeli jestes normalny to daruj sobie tam prace. okradnie cie. nawkurzasz sie nic nigdy niewiadomo. ciagle chodzi pijany daj sobie na spokoj

Grzesiek
użytkownik zarejestrowany

Może jednak te negatywne wpisy na temat IGIS piszą jacyś urazenie pracownicy albo i klienci lub konkurencja i nie wiele z nich jest prawdą? Bo jak widze, to większość jest jednak bardzo ogólna, nie posiada żadnych argumentów. Przecież, jeśli chodzi o sprzęt do automatyzacji procesów produkcyjnych to chyba sa liderem na rynku.

prawda

Nie podejmujcie pracy w tej firmie to oszust pracowałem tam kilka miesięcy dno!!!!!!!!!!! potwierdzam fakt o niewypłacaniu kasy!!!!!

PIO
@prawda 05.12.2014, 19:38

Oszust nie z tej ziemi a w papierach jak mataczy sam wypisuje podania o zwolnienia sam podpisuje listę płac za to prokurator mu się kłania a kasa bez komentarza Muszą się wszyscy zebrać do kupy i złożyć pozew zbiorowy a oszukanych można liczyć w dziesiątkach jak nie w setkach

shrek

jakim potentatem??? tam pracuje trzy osoby haha,ale jaja ja tu widzę że tu sie pisze ta firma nie istnieje/

shrek

ta firma już zbankrutowała o czym wy tu gadacie bierze pieniądze za faktury proforma i nie wywiązuje się a potem tylko do sądu zapłaca pewnie bo sąd zarządzi a jak nie to komornik haha,nie kupujcie tam ani nie zamawiajcie nic

xxopx

pracuje krutko w igis. Ale jezeli jestes normalnym czlowiekiem ktury szuka pracy na stale to bendziesz zadowolony z zarobkow itp. tez slyszalem negatywne opinie i opowiesci z przed kilku lat ale z autopsji stwierdzam ze firma stoi na wlasciwym poziomie w wzgledzie platnosci itd.

honk

soryy. ale przykra wiadomosc dowiedzialem sie na temat troszke tej firmy , i jednak nie jest dobrze, wlasciciel jsl zwyklym klamca oraz oszustem , spotkalem prawnika bylego jego i jednak to wszystko jest prawda . a to co pisza ze wszystko jest dobrze to pisze sam on i jego marzenka ..... lepiej nie wspolpracowac z ta firma

bolcik
użytkownik zarejestrowany

musisz być chyba na bieżąco z aktualnymi planami obecnych pracowników ;) może ktoś planuje odejść z IGIS

honk
użytkownik zarejestrowany

Czy to oznacza, że raczej nie ma szans póki co, by znaleźć prace w IGIS? Czy może jednak są jakies szanse, bo planuja rozwój.

Henio
użytkownik zarejestrowany

Spodziewałem się, że IGIS zatrudnia jednak trochę większa liczbę osób niż 8, ale widac to mała firemka.

piotr

witam, pracuje w firmie igis juz prawie rok. nigdy nie bylo problemow z kasa.szef jest w porzadku tak wiec nie wiem co ci ludzie wypisuja, pracuje nas w tej chwili 8 osob, wyplaty sa calkiem niezle,pozdrawiam wszystkich zgryzliwych.

pklplpl

A ja po dluzszym stazu w tej firmie mam odmienne zdanie poniewaz znam [usunięte przez administratora] . Wiec Moje zdamnie jest takie jezeli kjtos wystawil opinie w internecie na temat tej firmy wiec jednak nie jest wszystko ok w tej firme . Przedewszsytkim platnosc na raty , ja do tej pory nie otrzymalem calosci wynagrodzenia ,. ps. [usunięte przez administratora]ogarnij sie i pooddawaj dlugii ! Pozdrawiam

Wojciech Młynarski

Witam, po półrocznym kontrakcie wystawiam pozytywną opinię firmie IGIS. Pozdrawiam, Wojciech Młynarski,

hgtyfu

Nikt nie chodzil po alkoholu . a [usunięte przez administratora] to sciemniacz i klamca i wszystkim firma bedzie sie tak mowilo ... wszystcy musza wiedziec jaki jest ze jest skonczony w tym zawodzie i roboty zadnej nie bedzie mial

Anonim

Jeśli ktoś został usunięty z powodu nadużywania alkoholu w godzinach pracy to nie ma się co dziwić że nie jest zadowolony ze współpracy.

Anonim

Pracodawca jest wielkim klamca , nie placi na czas wyplate potrawi rozwalic na kilka rat , na dodatek nie ma stalej roboty dla pracownikow .. Dlugo siedze w tej branzy ale z takim pracodawca sie nie spotkalem jeszcze ... Firma igis to nie firma mozna nazwac ja Firma Krzak pieniedzy Brak ..

anonim 2

Kłamie, oszukuje i nie dotrzymuje słowa: umawia się z pracownikami na konkretny dzień, a gdy nadchodzi umówiona data nie odbiera telefonów, nie dzwoni ''jakby nigdy nic''. Można mu mówić, tłumaczyć ale jak grochem o ścianę.

zle

Wynagrodzenie za prace cięszko uzyskać: płaci w ratach, albo w cale. Jak się dzwoni i pyta/upomina o swoje to obraża się, że jak to można do niego dzwonić. Kłamie: mówi, że będzie ''w tedy i w tedy'' z wypłatą, a gdy nadchodzi umówiona data wogóle się nie odzywa albo mówi, że nie ma pieniędzy(choć wszyscy wiedzą, że dostał je).

Przestrzegam przed tym czlowiekiem,placi na raty lub wcale szkoda czasu,jak odchodzisz to ma sporo powodow by jeszcze Cie oszwabic

Zostaw opinię o IGIS - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IGIS