OZGraf

Olsztyn

Opinie o OZGraf

Paulina

Wiecie, że OZGraf otrzymał symboliczne statuetki za osiągnięcia w dziedzinie bezpieczeństwa? http://www.ozgraf.com.pl/aktualnosci/wyroznienia-za-dbanie-o-bezpieczenstwo

Kolo

Tam zawsze przyjmują i będą przyjmować. Rotacja jest bardzo duża, ze względu na charakter tej pracy. W zasadzie biorą każdego. Rekrutacja przypomina łapankę z ulicy. Godzinowa płaca minimalna a praca jak w akordzie. Przygotuj się na pracę po 12 godzin dziennie i to często w porze nocnej. I tak po trzy dni a nawet i po pięć, jak interes się im kręci. Jeżeli posiadasz "końskie zdrowie" i zero prywatnego życia oraz godzisz się na wynagrodzenie odwrotnie proporcjonalne do włożonego wysiłku - startuj :)

EWA

CHCIALABYM SIE DOWIEDZIEC CZY PRZYJMUJA OBECNIE DO PRACY

abra

co do mistrzyni, to jak się u was dostać na takie stanowisko?

Paradox

Praca sama w sobie nie jest zła.Gorzej z atmosferą,którą wprowadzają ludzie tam pracujący.Jeden drugiemu by nóż w plecy wbił za marny akord,a dopingująca mistrzyni z uśmiechem na twarzy patrzy na to wszystko i dopuszcza do takich sytuacji sama.Plotki i jeszcze raz plotki oraz faworyzowanie pracowników,którzy przychodzą w soboty i zostają na nadgodziny,a ten co chce spędzić czas z rodziną już ma mniejsze prawa np do urlopu w odpowiednim dla niego terminie.Zresztą o urlopy zawsze jest afera i problem ze strony mistrza.Nigdy bym tam więcej nie wrócił.Odradzam.

Maszynista
@Paradox 18.08.2016 12:20

Sama prawda, poza tym lipski potrafi zwalniac wyszkolonych maszynistow by tylko przyoszczedzic. Dno i beczka mulu, dyrektor Jachemek rozdaje wypowiedzenia na lewo i prawo a kierownicy dzialu wciskaja bezplatne urlopu zeby tylko nie stracic pracownika. Wiec jesli jie masz aspiracji i lubisz byc dymany to praca wlasnie dla Ciebie.

pojutrze

Ogłoszenie zarówno na operatora jak i na maszynistę jest jest nadal aktualne.

Agatka

Też uważam że to fajny zakład. Znam ludzi którzy pracują tam wiele lat i są zadowoleni. A ile tam można poznać fajnych ludzi. Spróbujcie sami.

wierna

Każdy tylko narzeka ale nic konkretnego nie mówicie. Najlepiej narzekać a może tak coś dać od siebie. Pokazać co się potrafi a potem wymagać. Uważam że jest super

romek

szczerze mówiąc jedyne co mi się rzuca w oczy jak do tej pory to ich strona i napis "WYDRUKUJEMY TWÓJ SUKCES". Niby wszystko ładnie pieknie, ale oprócz tego to moim zdanie nic nie zachęca do dalszego oglądania strony. Parametry drukownia też z jakims patosem sa napisane, dziwna reklama strony moim zdaniem.

dcxh

a czy mozna liczyc na podwyżke ewentualne premie? czy wynagrodzenie wypłacane jest na czas w terminie? jak jest z rekrutacja? o co szczególnie pytają na co zwrócic trzeba szczególną uwagę przy rozmowie z pracodawca? jakie mozliwosci rozwoju oferuje firma swoim pracownikom? dziekuje za odpoiwedz pozdrawiam serdecznie.

ja

skarga

*druk*

najniższa krajowa

*druk*

zakład beznadziejny już pół roku czekam na sprzedaż swoich akcji a tak obiecywano złota góry

adam

nic nowego - lipa na pokladzie [usunięte przez moderatora]. szkoda czasu i nerwow

Niektóre komentarze nie są do końca prawda i pomimo wszystko jednak nie jest to najgorszy zakład pracy w Olsztynie . Jeśli ktoś chce się dowiedzieć więcej o pracowaniu tam może się odezwać do różnych osób na fb.

Pracodawca który gnębi pracowników i czeka aż się sami zwolnią bo nie musi płacić odprawy . Czysta złotówa . przegrywa sprawy w sądach z pracownikami których oczerniał . Zakład i tak chyli się ku upadkowi , kwestia tego roku 2013. Jaka kariera ????

Ela

Jesli lubisz[usunięte przez moderatora] pracowac[usunięte przez moderatora] za marne grosze to polecam. atmosfera do[usunięte przez moderatora] ale nie ma co sie dziwic jak W[usunięte przez moderatora] nie placi na czas i calosci. dzieki ci[usunięte przez moderatora] Pozdro dla BZGraf

druk
@Ela 15.10.2011 21:07

pracowałem wiele lat dzieci kilka i aby pójść na urlop 2-tygodniowy musiałem pracować w niedziele i soboty po 12 godz.(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o OZGraf - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OZGraf