BERKEC PROGUM

Poznań

Opinie o BERKEC PROGUM

szefu

(usunięte przez moderatora)... oboje ktorzy klamia mijaja sie z celem... daja ci stawke a pozniej (usunięte przez moderatora) mowi ze nie ma pracy i trzeba zanizyc....dla niego najlepiej za 10zl/h lub wolontariat ....tylko klamstwo praca na czarno i nie dostaniesz umowy bo maja firme do 5 osob gdzie juz miejsc nie ma.... lanie wody o umowie na stale to podstawa...dobrze ze pracownicy sa ok do siebie ale tez potrafia podsyfic ale to jak wszedzie...

Zostaw opinię o BERKEC PROGUM - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BERKEC PROGUM