Opinie o VINSAR S.A. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie VINSAR S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie VINSAR S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VINSAR S.A. w Wrocław

Nati

Ten były pracownik nie wie, co to mózg, czytając jego wypowiedzi można się tylko upewnić, że zwolnienie go z firmy to była bardzo dobra decyzja.

King Artur

Ten były pracownik , co jest udowodnione naukowo ma kompleks "małego" i mózgu też. Uważam , że z powodu choroby psychicznej , należy tylko profilaktycznie dać ryj , aż echo przejdzie po tym pustostanie

koroner

Czytam opinie tego "człowieka" i cieszę się , że nie pracuje w tej firmie . Rozumiem kompleks osobisty , że nic mu się nie udaje i wszyscy są przeciwko niemu, ale , że taki mały mózg mógł być zatrudniony , bo pewnie z pracą nie miał nic wspólnego.

obecny pracownik

malutki zgniły buraczku. W tej firmie pracuje więcej mężczyzn, czyżby oni też robili gałę? Firma dzięki jej ludziom odbiła się od dna i zaczyna odnosić sukcesy. Dobrze że ciebie już tu nie ma, uff jak dobrze. G trzymaj się i namierz to ście.....

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Te 2500 na rękę to bardzo dawno musiało być i na pewno nie na magazynie...

jarek

Obecnie szukają przedstawicieli handlowych,czy może ktoś wypowiedziec sie jak tam wygląda praca na takim stanowisku i jak z kasą?

obiektywny

Firma która sięgnęła dna i pół metra mułu (jak ktoś pisze powyżej ) , a potem się zaczyna podnosić i powoli znów liczy się na rynku , a z miesiąca na miesiąc jest coraz lepiej to tylko świadczy o jej sile i samozaparciu , oraz o motywacji ludzi , którzy w niej pracują , nie jestem z kadry i nie narzekam i cieszę się , że mogę pracować z super ludźmi

vvv

Człowiek zakompleksiony zawsze będzie narzekać nieważne gdzie bedzie pracować

Pracuje tam juz ponad 6 misiecy i nie zgodze sie z Toba a i nie jestem z kadr

vvv

a co Wy za bzdury piszecie macie żal że zostaliście zwolnieni z pracy i teraz dajecie takie a nie inne opinie

malina

Bardzo dobra atmosfera, wiele można się nauczyć, aż chce się pracować :)

j23

Zupełnie nie zgadzam się z poprzednią opinią. Doświadczeni handlowcy doradzą i przygotują najkorzystniejsze oferty. W firmie panuje miła i przyjazna atmosfera. Polecam! :)

j23

Zostaw merytoryczną opinię o VINSAR S.A. - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VINSAR S.A.?

Kandydaci do pracy w VINSAR S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VINSAR S.A.
2.6/5 Na podstawie 132 ocen.

VINSAR S.A.