DONG Energy Renewables Polska Sp. z o. o.

Opinie o DONG Energy Renewables Polska Sp. z o. o.

Seba

Byłem pracownikiem i ZDECYDOWANE NIE dla tej firemki!!! - nieprofesjonalna kadra zarzadzajaca (nie umieja sie nawet podpisac, a decyduja o Twojej karierze!) - brak przejrzystych regul -brak profesjonalnego dzialania (jest jakis problemik i nikt nie wie jak sie za to zabrac, wiec podrzuca sobie nawzajem)

energiosek

jeśli idziesz na rozmowę, to na pewno będzie sprawdzana twoja znajomość branży energetycznej

beban

Proszę ocenić firmę w skali 0-5 pod względem: - czas spędzany w pracy (8godz/dzien to 5, 9godz./dzien to 3, 10godz/dzień to 1); - czytelność zakresu obowiązków i procedur (5 to b.czytelne procedury i obowiązki); - przewidywalna stabilna, sytuacja w pracy (5 to syt. b.stabilna i przewidywalna); - konieczność niespodziewanych i niezapowiedzianych służbowych wyjazdów (5 to brak niezapowiedzianych wyjazdów, 4 sporadyczne, itd)

miga

no właśnie ogólne stwierdzenie odradzam nic nie znaczy, skąd wiadomo czy nie napisała to osoba która stara sie tam o prace i chce tak zniechecic innych, mozw eicej konkretow?! stres i ciezka praca jest wszedzie pytanie jak wynagradza za to pracodawca i czy mozna sie tam rozwijac, po lakonicznych wypowiedziach w ktorych sa ogolniki nikt nie bedzie podejmował decyzji

anonim - 2011-10-14 21:46:13 Pracodawca niestety nie jest godny polecenia.... odradzam i to bardzo.. właśnie mam propozycję pracy w tej firmie i się waham, czy ktoś mógłby przybliżyć mi jak wygląda tam praca no i dlaczego odradzacie... kurcze teraz nie wiem co myśleć :/ a i podobno często zdarzają się wyjazdy, wiecie może gdzie i na jak długo i ogólnie jak to wygląda Będę wdzięczny za wszelkie info Pozdrawiam

wpis dotyczy pracy w firmie czy rozmowy kwalifikacyjnej?

koszmar, stres i pospiech !!!!!!!!

Pracodawca niestety nie jest godny polecenia.... odradzam i to bardzo..

Zostaw opinię o DONG Energy Renewables Polska Sp. z o. o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DONG Energy Renewables Polska Sp. z o. o.