Studio Krawieckie Sunrise Regina Antropik

Rumia

Opinie o Studio Krawieckie Sunrise Regina Antropik

smigielka

wyzyskiwanie pracowników,ceny usług kosmos,dodatki które potrzebne sa do wykonywania usług srednie co do ceny za wykonana usługe.CHCESZ TAM PRACOWAC MUSISZ LICZYC SIE ZE GODZINY PRACY SA UZALEZNIONE OD NASTROJU P.REGINY,WYPŁATA TEZ UZALEZNIONA OD PODLIZYWANIA SIE.Jesli bedziesz uczciwie pracowac ,liczyc dniówke i tak nie dostaniesz całosci, a na koncu bedzie na około wszystkim mówic ze kradłas kawke lub herbate.CHYBA WSZYSTKIE KRAWCOWE Z RUMI JUZ TAM PRACOWAŁY I POUCIEKAŁY.SZEFOWA CIAGLE POSZUKUJE PRACOWNIKÓW. NIE POLECAM !!!

Zostaw opinię o Studio Krawieckie Sunrise Regina Antropik - Rumia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Studio Krawieckie Sunrise Regina Antropik