Foonsy S.A.

Września

Foonsy S.A.

Opinie o Foonsy S.A.

Jerzy

Jeśli ktoś pracuje bo musi i niestety nie spełnia oczekiwań firmy to będzie niezadowolony i pisanie jest wówczas odreagowaniem!!!

dev2

@Krzysztof to raczej pracodawca, bo jaki normalny informatyk/programista pyta na gowork o pracę? :/

Krzysztof

Słyszałem, że firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca. Może podpowiecie czy potrzebni są ludzie?

dev

1. Śmieszne pieniądze, 30zł/h B2B po ponad 2 latach pracy. 2. Brak urlopów. 3. "Rodzinna firma", tzn. lepiej ma osoba po znajomości niż doświadczony pracownik. 4. Brak sprzętu, tzn. każdy przynosi swój. 5. Brak szkoleń. 6. Brak dokumentacji. 7. Brak testów. Prezes słucha niewłaściwych doradców albo wydaje pieniądze na bzdety, czy też w nieodpowiedni sposób. Jak poniżej, TV ważniejszy od monitorów. Jedyny plus to ekipa, ale już połowa odeszła.

anonymous

Niestety ze smutkiem muszę przyznać, że "były pracownik" ma w 100% rację. 1. Oznajmiasz, że odchodzisz - jesteś wrogiem i na kasę czekasz miesiącami. 2. Nowi dostają zawsze lepsze warunki niż starzy wyjadacze. 3. Kasa marna jak na B2B (o innej formie współpracy zapomnij) 4. Brak urlopów 5. Jeżeli masz jakieś własne zdanie, powinieneś je zachować do siebie bo i tak nie zostanie ono wysłuchane 6. Idziesz do pracy to przynieś swój sprzęt. Prezes woli kupić telewizor, który jest odpalany raz na pół roku niż kupić monitory dla programistów 7. Herbata - jak sobie kupisz, co najwyżej możesz liczyć na rumianek albo inną "zielonkę" 8. Zatrudnianie po znajomości. Ty (usunięte przez administratora) a inni niech sobie odpoczywają 9. Szkolenia - brak 10. Jeżeli jesteś nowy to zapomnij, że ktokolwiek Cię wprowadzi lub Ci pomoże 11. Dokumentacji brak 12. Hipokryzja to standard. Śmiejemy się z innych, nie widząc swoich własnych wad Ogólnie nie wspominam źle czasu spędzonego w firmie, ale to w jaki sposób są tam traktowani starsi pracownicy to kpina. Teraz nowi przejmują stery w firmie, zobaczymy jaki to przyniesie skutek.

były pracownik

Zdziwiony jestem, że nie ma jeszcze ani jednej opinii... Pracowałem w firmie pare dobrych lat i nie polecam nikomu! Za późno przejrzałem na oczy, możliwe że przez monotonnie życia codziennego. Firma dla studentów lub "rodzynków po znajomości". Jeżeli firma woli docenić nowego, który ledwo zaczyna przygodę z IT niż pracownika, który posiada kilka lat doświadczenia to sami sobie odpowiedzcie. Pracodawca próbuje manipulować ludźmi, przed każdym coś mówi i myśli ze pracownicy miedzy sobą siedzą cicho i nic nie mówią. To nie lata 80, w IT rządzi inny rynek zasad, który w Foonsy jest nieznany. Na początku obiecują gruszki na wierzbie a ostatecznie i tak nic z tego nie ma. Nie wspomnę o podwyżkach, których nie ma! Bardziej opłacałoby się zwolnic i złożyć podanie na nowo bo z tego co się wszyscy orientują, nowe osoby dostają lepsze stawki niż osoby które tam pracują kupę lat. Winę za wszystko zwalają na programistę, że żle napisał i miał płacone za prace, którą źle wykonał. Tylko jak wypuszcza się do klientów soft który nie został wcale przetestowany to jak może być inaczej? Foonsy wychodzi z założenia ze programiści mogą zarabiać bardzo słabo! Nie wiem czy nie orientują się jakie są obecnie stawki na rynku albo udają, że nie wiedzą. Obecnie umowa tylko B2B, brak urlopu, wymaganie bycia dostępnym przez 24h, opóźnienia w wypłatach, śmieszne premie lub ich brak, zwalanie winy na pracownika to tylko kilka z minusów jakie tam są. Kiedyś były jeszcze jakieś spotkanie integracyjne...teraz to zapomnijcie, w firmie nawet wigilii nie robią. Ludzie zaczęli odchodzić lawinowo i przypuszczam, że to nie jest koniec, zostaną tylko Ci nowi którzy jeszcze nie wiedzą co ich czeka. I na końcu dodam, że jak oświadczysz, że rezygnujesz to jesteś traktowany jak wróg nr 1 oraz musisz dopominać się o swoją ostatnią wypłatę...

Macie doświadczenie w pracy w firmie Foonsy Sp. z o.o. ? Znacie osoby, które tam pracowały? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw opinię o Foonsy S.A. - Września

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Foonsy S.A.