Hydromechanika Sp. z o.o.

Opinie o Hydromechanika Sp. z o.o.

Aktualność

Czy istnieje możliwość rozwoju w Hydromechanika Sp. z o.o.?

Piotr Nowy wpis

Firma opłaciła mi studia i kilka kursów co rok. Jeśli tylko chcesz się rozwijać, to dostajesz taką szansę.

Asia Nowy wpis
@Piotr

dzień dobry. widzieliśmy właśnie z moim chłopakiem, że w ogłoszeniu dla lakiernika było wskazane podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia. Tylko jakie to są szkolenia, jakiś certyfikat uzyska? I przede wszystkim będzie musiał coś przy tym podpisać?

Ja Nowy wpis

Jakie są zarobi u was dla początkującego pracownika ?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Hydromechanika Sp. z o.o.?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Hydromechanika Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Jest to uzależnione od rodzaju stanowiska o jakie się ubiegasz. Jeśli do obowiązków na tym stanowisku będą należeć kontakty z klientami lub dostawcami to umiejętność mówienia w języku angielskim jest ważna. W przypadku innych stanowisk wymagających pracy z dokumentacją w języku angielskim, ważna dla nas jest umiejętność czytania ze zrozumieniem. Naszym pracownikom udostępniamy kursy językowe z lektorem, więc istnieje możliwość podniesienia swoich umiejętności w zakresie języków obcych, już podczas pracy w naszym zespole.

Iwona
@Pracodawca

Ale czy jest jakiś minimalny poziom stopnia języka angielskiego który trzeba znać aby zostać przyjętym do firmy? Jest to jakoś weryfikowane?

@Iwona

W przypadku stanowisk, na których pracownik jest zobligowany do prowadzenia rozmów z kontrahentami, podczas rozmowy kwalifikacyjnej przeprowadzamy krótką pogadankę w języku angielskim. W przypadku stanowisk technicznych, wymagających pracy z dokumentacją prosimy kandydata o wyjaśnienie po polsku, jakiegoś opisu umieszczonego na rysunku technicznym w języku angielskim. W przypadku pozostałych stanowisk znajomość języka angielskiego nie jest weryfikowana podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Teresa
@Hydromechanika Sp. z o.o.

fajnie ze wytlumaczyliscie ! chcialabym aplikowac na stanowisko techniczne, mimo znajomosci ang nigdy nie mialam z nim stycznosici w firmie mowionej, tylko wlasnie czytanie/pisanie i roumiem dokumentacje, dlatego fajnie ze na stanowiskach na ktorych mowienie nie jest wymagane sprawdzacie to co najwazniejsze czy ktos to rozumie ... tak reasumujac, zapytam czy stazystow moze na studiach zatrudniacie?

@Teresa

Tak, zatrudniamy stażystów na studiach.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Hydromechanika Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Aktualność

Czy pracownicy w Hydromechanika Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Zależy nam na dobrej atmosferze pracy dlatego organizujemy imprezy integracyjne i zachęcamy naszych pracowników do spotkań prywatnych. Staramy się aktywnie odpowiadać na zainteresowania i potrzeby naszej kadry.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Hydromechanika Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Zawsze z żalem żegnamy się z naszymi pracownikami. Rozumiemy, że wraz z odejściem każdego z nich firma traci jakiś ułamek swego najlepszego kapitału. Nie da się ogólnie podać przyczyny końca współpracy. Każdy przypadek jest inny, indywidualny. W przypadku każdego w grę wchodzą inne przyczyny. Zawsze pragniemy poznać te przyczyny i jeśli mamy wpływ na zmianę sytuacji to staramy się ją zmienić. Jeśli któryś z naszych pracowników zmienia pracodawcę z własnej woli, to nie zamykamy drogi powrotu. Kilkanaście razy osoby, które spróbowały czegoś innego wracają do nas i z powodzeniem dalej rozwijają swoją karierę zawodową w naszym gronie. Inne firmy chętnie zatrudniają naszych pracowników, ze względu na fachowość i nabyte u nas umiejętności. Dlatego rozumiemy jak ważne jest stworzenie odpowiednich warunków, aby praca w naszej firmie przynosiła satysfakcję i zapewniała realizację potrzeb naszej kadry. Pozdrawiamy, Zespół Hydromechanika

A
@Hydromechanika Sp. z o.o.

Większej bzdury nie słyszałam. Każdy kto odchodzi z firmy otrzymuje miano zdrajcy, oszusta i złodzieja.

@A

Przykro nam, że ktoś może odczuwać żal po rozstaniu z naszą firmą. Nie należy do nas ocenianie naszych byłych pracowników i ich decyzji. Rozumiemy, że życie nieraz stawia ludzi w trudnych sytuacjach i zmusza do podjęcia kroków, które niekoniecznie stoją w zgodzie z interesem naszej firmy. Jesteśmy otwarci na dialog i szukanie polubownych rozwiązań. Ludzka życzliwość i szacunek dla innych to wartości, które są ważne nie tylko w tych trudnych czasach. Dlatego zawsze będziemy bronić dobrego imienia naszej firmy oraz naszych obecnych i byłych pracowników, zaangażowanych w budowanie zdrowych, koleżeńskich relacji i podnoszących kulturę naszej organizacji. Pozdrawiamy Zespół Hydromechanika

Jegomość
@A

Prawda

@Hydromechanika Sp. z o.o.

Większej bzdury w życiu nie słyszałem. Serio, powyższe lanie wody jest śmieszne. I to mało powiedziane. (usunięte przez administratora) na porządku dziennym. Krzyki, presja, niekompetencja w zarządzaniu. Zaściankowość. Ocenianie byłych pracowników ? Dziesiątki jak nie steki osób odeszło stamtąd bo nie da się psychicznie wytrzymać tych warunków. Tej firmy i opinii o niej nie uratuje nic a szczególnie ostatnie publikacje ze strony Hydro. Polecam unikać pracy tam.

Ten wpis jest typowym hejtem ( https://psychoterapiacotam.pl/hejt-w-internecie/ ) nie popartym dowodami. Widocznie komuś zależy na popsuciu wizerunku naszej Firmy. Rozwijamy się i stale pomagamy naszym Pracownikom. Obecnie jesteśmy mocno zaangażowani w zapewnienie jak najlepszych warunków, rodzinom naszych Pracowników pochodzących z Ukrainy.

Aktualność

Zarząd Hydromechanika Sp. z o.o. Sp. k. postanowił, aby udostępnić wszystkim pracownikom Hydromechaniki platformę do nauki języków online.
Platforma eTutor jest największym serwisem do nauki języków online w Polsce

W ramach pakietu pracownicy znajdą, 4 kursy, do nauki języków obcych na każdym poziomie zaawansowania:

• eTutor angielski na poziomach A1-C2

• kurs Business English

• Travel English

• kurs języka niemieckiego A1-C1.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Hydromechanika Sp. z o.o.?

Myślimy, że najlepiej odpowiedzą na to pytanie suche fakty: - w trudnym okresie zeszłego roku firma nie zdecydowała się na zmniejszenie wynagrodzeń, - w czasie ostatnich kilku miesięcy podwyżki dla wszystkich pracowników, - wyrównanie stawek na podobnych stanowiskach, - brak zwolnień (od początku zeszłego roku odeszło kilka osób na około 150 pracowników a kilka osób zatrudniono), - firma zakupiła dla chętnych pracowników dodatkową opiekę medyczną, - inwestycja w zmianę sytemu zarządzania produkcją dla łatwiejszej obsługi swoich zadań i dostęp do informacji o ocenie swojej pracy, - inwestycje modernizacyjne aby poprawić bezpieczeństwo pracy i ochronę środowiska. Jak dla nas dzieje się coraz lepiej.

Powiem tak

Powiem tak: Szefostwo się zmieniło (usunięte przez administratora) Jak coś się wydarzy zawsze jest to wina zwykłego szaraka przy maszynie. Jeżeli obrywają kierownicy to odbija się to najbardziej na pracowniku. Przeszkolenie w tej firmie Nie Istnieje. Pierwszego dnia roboty idziesz do kierownika zmiany, on mówi tu robisz Pan x ci wszystko pokaże czyli przez jakąś godzinkę później zostajesz sam jak palec(oczywiście nie dotyczy starych wyjadaczy z doświadczeniem na cnc) informacje o tym zaczerpnięte po prostu od pracowników lub byłych pracowników firmy. Najlepiej 8 godzin patrz w maszynę i nie jedz, nie chodź się odlać. Ustawiacze to banda migaczy najlepiej wielmożnym Państwu wgl nie zawracaj głowy bo nigdy nie mają czasu. Chłopaki na hali w porządku głównie młodzi (Operatorzy maszyn) chociaż i tak panuje szmalcownictwo wśród starszyzny trzeba wiedzieć z kim trzymać bo inaczej ... wiadomo co. Podsumowując jeżeli jest to twoja pierwsza praca bądź myślisz o karierze cnc lepiej omijaj firmę. Fakt da się coś zarobić ale wysokim kosztem psychicznym. Do pracy powinno się przychodzić normalnie a nie myśleć od rana kiedy będzie koniec.

@Powiem tak

Bardzo dziękujemy za opinię. Oczywiście wolelibyśmy aby była oparta na własnych doświadczeniach niż na opiniach osób trzecich, ale także jest dla nas cenna. Pracownicy w naszej firmie zatrudniani są na podstawie weryfikacji wykształcenia i umiejętności wymienionych w CV. Również na tej podstawie opracowywany jest indywidualny zakres szkoleń pracownika. Każde szkolenie jest potwierdzane własnoręcznym podpisem pracownika i ewidencjonowane. Regularnie są przeprowadzane oceny pracownika, które są przez niego zatwierdzane. Ze względu na koszty materiałów i wartość nowoczesnych maszyn jakie są wykorzystywane w naszej firmie, nie możemy sobie pozwolić aby szkolenia przeprowadzać w sposób nieprofesjonalny. Cotygodniowo organizowane są spotkania kadry zarządzającej, na których są analizowane przyczyny nielicznych niezgodności. Organizowane są także przeglądy zarządzania, które przyczyniają się do ciągłej poprawy procesów realizacji produktu. Jeśli chodzi o atmosferę w pracy to nasza firma trzy miesiące temu rozpoczęła plan organizacji imprez integracyjnych i poprawy zdrowia pracowników. Planowane są między innymi rajdy rowerowe lub zawody wędkarskie. W firmie obowiązuje ośmiogodzinny system pracy i ustawowo przewidziane przerwy. Staramy się budować zdrową relację zaangażowania pracowników w rozwój firmy poprzez dodatkowe nagrody dla pracowników z najdłuższym stażem i zasługami w doskonaleniu jakości pracy i jakości naszych produktów. Nie oszczędzamy również na zewnętrznych szkoleniach pracowników i zdobywaniu przez nich dodatkowych uprawnień. Zależy nam na ciągłym rozwoju i zadowoleniu z pracy naszych pracowników. Pozdrawiamy serdecznie. Zespół Hydromechanika

Powiem tak

Kłamstwo

@Powiem tak

Rozumiemy, że sformułowanie którego użyłeś odnosi się do Twojego wcześniejszego wpisu a nie do naszej odpowiedzi :) , ponieważ wszystkie fakty zawarte w naszej odpowiedzi możemy poprzeć dowodami. Życzymy miłego dnia z uśmiechem i bez negatywnych emocji. Pozdrawiamy, Zespół Hydromechanika

Aktualność
Zapraszamy do obejrzenia relacji z naszych zakładowych zawodów wędkarskich :)

( link do filmu )

Perez

Widzę,że jest oferta na stanowisko Inżyniera jakości - proszę o info jak się pracuje w dziale jakości, jak atmosfera oraz na jakie pieniądze można tam liczyć.

@Perez

Dziękujemy za pytanie. Zatrudniliśmy już Inżyniera jakości. Zachęcamy do śledzenia naszych ofert pracy. Pozdrawiamy.

Jola

A czy ktoś powie jaka atmosfera w procuremencie?

Krzysztof

Jak widzę- nie jesteś zadowolony z pracy w Hydromechanice, jak długo pracowałeś w tym miejscu oraz czy sytuacja o której wspominasz wyglądała tak od początku Twojej współpracy z firmą? Liczę że powiesz coś więcej na ten temat.

xxx

Miałem "przyjemność" pracować przez jakiś czas w tej firmie, na szczęście już nie muszę. Tyle mam do powiedzenia... Szacunek do pracownika na pewno nie jest tam mottem przewodnim.

Student

Witam, pojawiło się ogłoszenie na stanowisko technolog programista. Pytanie, jaka atmosfera, jak z wynagrodzeniem, bo słyszałem że dwójka ledwo przedzie?

Anonimus

To co sie wyprawia w tym zakładzie jest ponizej jakiej kolwiek krytyki . omijajcie hydro szerokim łukiem bo niektorzy nie mieli tyle szczescia i niestety tam pracuja Szczerze nie polecam wam hydromechaniki

Zostaw merytoryczną opinię o Hydromechanika Sp. z o.o. - Piaskowiec

• Jak się pracuje w Hydromechanika Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hydromechanika Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hydromechanika Sp. z o.o.