Opinie o EKOPOL Producent Mebli w -

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy EKOPOL Producent Mebli. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w EKOPOL Producent Mebli o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EKOPOL Producent Mebli w -

Arika

(usunięte przez administratora) , ja osobiście polecam, jestem małą wybredną wredotą ale tu nie miałam się do czego przyczepić :) jestem bardzo zadowolona, jakość rewelacyjna! obsługa przemiła i fachowe porady. Tylko iść, zamawiać, odbierać i płacić , pozdrawiam

Darek

Ja również jestem bardzo zadowolony.Miła obsługa, fachowe podejście i szybki termin realizacji. Polecam

Arek

(usunięte przez administratora) na czas i w dodatku cena dużo mniejsza niż w innych salonach z meblami na wymiar, jestem z Gdańska i firm na pęczki ale rozne opinie o nich, a EKOPOL obrabia Gdańsk i o nich wlaśnie dowiedziałem się od znajomych, łańcuszkowo dotarło to do mnie wiec zaryzykowałem i nie żałuje, Polecam! kuchnia na wysoki połysk i radość na wysokim poziomie :) pozdrawiam Aro (usunięte przez administratora)

EMA

na dniach zrobiłam odbiór mebli kuchennych, montażyści spisali się na medal, szybko fachowo, panie z punktu również profesjonalna obsługa, firma godna polecenia. dobra jakość! pozdrawiam

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie EKOPOL Producent Mebli? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Polecam! wszystko sprawnie, szybko i ładnie. Jestem bardzo zadowolona.

mazur

jeśli chodzi o tą firmę u mnie przebiegło wszystko pomyślnie i jestem zadowolony, materiał z którego wykonane zostały meble bardzo dobry, wszystko w jak najlepszym porządku, niedrogo, solidnie i na czas. Z czystym sumieniem mogę polecić EKOPOL , bardzo miła obsługa w salonie, na pomiarze jak i przy montażu. Pozdrawiam

blady

Polecam Ekopol meble bardzo dobra firma ! Kuchnia wyszła super zamawiam dalej meble w tej firmie teraz kolej na 2 szafy

Wojtek

Polecam firme Ekopol tanio,szybko i solidnie. Obsługa rewelacja.

klientka

polecam ekopol zamontowali mi meble w gdansku w sumie chyba wszystkie lazienka przedpokoj kuchnia wraz z pokojami i jestem bardzo zadowolona

mirosław

polecam byli zmierzyli zaprojektowali zamontowali i wsio. Meble stoja i pachną Poecam

zamawiałem meble kuchenne w formie ekopol wykonanie rewelka z czystym sumieniem mogę polecic

padi

Wszystko ok dobra cena jakość super Polecam!

pati

Polecam firmę Ekopol. Bardzo miła obsługa, fachowe podejście, meble solidne, ładne, wszystko na czs.

zadowolona

polecam Firmę Ekopol siedziba w E'Leclerc w Elblągu. Meble zamawiałam kuchenne, szafy i łazienkowe wszystko ok, jestem zadowolona z jakości usług i wykonania mebli, jeśli chodzi o reklamację to zawias mi się poluzował przyjechali bez problemu do takiej błahostki i naprawili i jest ok meble mam już 5 lat bez zarzutów.POLECAM

klient

Polecam z czystym sumieniem Firmę Ekopol, sprawnie fachowo. Kuchnia bez zarzutów, jakość bardzo dobra

zadowolony

u mnie przebiegło wszystko ok jakość bardzo dobra wszystko dopracowane.

Zostaw merytoryczną opinię o EKOPOL Producent Mebli - -

EKOPOL Producent Mebli