Gsmforyou

Opinie o Gsmforyou

Lolo

Całkiem ciekawe podejście mają. Dziwne, że to tak długo funkcjonowało, a ludzie co by nie mówić nadal będą nieświadomi.

Piotrek

Witam, pracowałem w firmie Gsmforyou przez pare miesięcy, odszedłem poniewarz moje przekonania są sprzeczne z polityką firmy, która jest jedynie nastawiona na zysk. Dawanie starych, ledwo co pracujących części było na porządku dziennym. (usunięte przez administratora)klienta aby coś zarobić, normalka, przyjmowaliśmy każdy sprzęt jak leci nawet jak nie bylismy w stanie go naprawić (oczywiście klient płacił za jego serwis/naprawę). Chamstwo do granic możliwośći. Stanowczo ODRADZAM, ja takie zachowanie jak było w firmie (usunięte przez administratora)

gsmforyou
@Piotrek 16.06.2014 17:29

Witam. Jestem przedstawicielem firmy i chciałem napisać że nikt o imieniu Piotrek w naszej firmie nie pracował. Jest to typowy spam, proszę tego nie traktować poważnie. Z poważaniem Gsmforyou

Zostaw opinię o Gsmforyou - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gsmforyou