Vol-Tranz

Lubin

Opinie o Vol-Tranz

Agata

@dayo rozumiem, że praca w Vol-Tranz wyjątkowo Ci odpowiadała. Co sprawia, że tak pozytywnie ją oceniasz, szczególnie na tle innych Twoich miejsc pracy? Takie konkretne informacje o mocnych stronach pracodawcy mogą być bardzo pomocne dla osób, które nad dołączeniem do firmy się zastanawiają. Co możesz im doradzić?

Aleksandr Petrenko

SORKY,SZEF JUZ ZROBIL WYPLATE,WSZYSTKO GRA.DZIJEKUJE ZA WSPOLPRACE

piter
@Aleksandr Petrenko 01.05.2017 14:25
SORKY,SZEF JUZ ZROBIL WYPLATE,WSZYSTKO GRA.DZIJEKUJE ZA WSPOLPRACE

czy naprawde jest az tak zle? gadalem z chlopem przez tel wydaje sie byc praca ok.

dayo
@piter 16.05.2017 13:46

Koledzy kierowcy napisze krodko i na temat. KIlka lat temu pracowalem u pana Krzyska przez ten czas przerobilem kilka firm i doszlem do wniosku ze wracam do Vol-Tranz.

Aleksandr Petrenko

Szef [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i zlodziej,oszukal mi na 1500 euro,ja [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przyjachal z ukrainy do praci,zostawil rodzine w domu,a te bydlo wkurwilo mi

opel

Witam Was. Myślę , że jak wszędzie tak i tu potrzebne są zmiany na lepsze. Zwłaszcza jeśli chodzi o zarobki na które w tej chwili mozna tu liczyć. Pozdrawiam i życzę powodzenia przy kolejnych rekrutacjach

nie jeden z wielu

kafel...to ty koleszko musiales cos robic "nielegalnego":)ze premie dostawales:)i jak twierdzisz ze pocztowy jest ok to przyjedz te 500km-ja ci oddam za paliwo-i ci przypierdole smietnikiem w glowe zebys kierowcow na mine nie sterowal!!!!pseudofirma!!!nie zatrudniac sie tu!!!!wieczny brak kasy do wyplaty!!!slizga sie i potrafi wisiec kierowcy pare tys.TAKIE "firmy" POWINNO SIE ZAMYKAC PRZED JEJ OTWARCIEM.

misiek 5

Witam panowie to co wypisuje ten kafel to totalna bzdura wypłata nigdy nie była wypłacana na czas i z poślizgiem 3 dni osobiście wykłócałem się o wypłatę która była wypłacana w kilku ratach i przypuszczam gdy bym się ni kłócił wypłaty nigdy by nie było a ostatnia rata była nawet 24 i pózniej naprawdę nie POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!.

kafel

I jeszcze jedno najważniejsze - wynagrodzenie bez potrąceń a nawet z premią!!! mieszkam na drugim końcu polski 500km dojazdu,z przyczyn niezależnych ode mnie musiałem zrezygnować z pracy w Vol-tranz, ale jeśli się zmieni sytuacja chętnie wrócę do taj firmy

kafel

Panowie,przeczytałem wasze opinie na temat Vol-Tranz i niestety ale muszę was zmartwić,przepracowałem 6-mcy i jestem zadowolony z pracy w tej firmie,nie potraficie rozmawiać z szefem!!! tel.na abonament w roamingu!!! panowie tel.jest do celów służbowych a nie do dzwonienia po sex-serwisach !!! naprawy-jeden telefon - zjazd na serwis!!!,płatności z opóźnieniem max. do 3dni mogę przesłać potwierdzenia wpłat na konto,więcej pytań pod tel. (usunięte przez administratora)pozdrawiam KAFEL

były

zapomniałem dopisać: telefon prywatny, dostajesz tylko 50 zł na doładowanie (oczywiście jak się upomnisz) samochody tragedia... (prócz nowych MANów i RENÓWEK - choć i na nie przyjdzie czas) jak się coś (usunięte przez administratora)martw się sam... ps. nie mówię tu o złapaniu gumy itp. naczepy - bez desek kompletnie, opony zjedzone do drutów, liczne nieszczelności w układzie pneumatycznym (w każdej !!!) plandeki pocięte i porwane, dachy ciekną no co tu dużo pisać... masakra jednym słowem

?

Pracowałem w tej firmie i wiem ,ze jest dobra i prace ustawia dobrze a kierowca jak jest nie kumaty to jego problem .I nie wyzywa sie ludzi publicznie

były

nie polecam tej firmy, szef cham tak samo spedytorka, zero szacunku do pracownika, niewypłacalni, sprzet na drutach, płacą w 10 ratach i na dodatek trzeba się upominać. Naprawde szczerze NIE POLECAM !!!

Zostaw opinię o Vol-Tranz - Lubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vol-Tranz