tobacco press

Wschowa

Opinie o tobacco press

brak szacunku ze strony kierownikow regionalnych osoby nie widadomo po jakiej ukonczonej szkole nie kompetentne zajmujace a raczej opiekujace sie salonikami. wogole powinni zlikwidowac polowe salonikow a raczej nie WYSZKOLONYCH I NIE MILYCH WOLGARNYCH KIEROWNIKOW REGIONALNYCH ktorzy wogole nie maja pojecia o pracowaniu w zawodzie sprzedawcy i rozmawianiu z klientami a nie dosc z pracownikami . taka firma a nie wiedzacy cudzie nie ma pojecia co wyrabiaja kierownicy reg. na salonikach zastraszajac pracownikow to tzw[usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o tobacco press - Wschowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie tobacco press