EM-BUD STUDIO 2000 Sp. z o.o.

Opinie o EM-BUD STUDIO 2000 Sp. z o.o.

Sobol

Pracowałem 3 miesiące , ogólnie praca jak praca , fizycznie ciężko ale psychicznie da się znieść , pozdrawiam kierownictwo

Małgorzata
@Sobol

Po ile godzin dziennie? 8 czy jakoś więcej? Zrezygnowałeś z powodu tego, że fizycznie ciężko? Chociaż zarobki adekwatne?

safe

selam ; size ulaşabileceğm bir numara var mı sizinle bu şirket hakkında sohbt etmek istiyorum

Zgroza

Nic dodać nic ująć .

Wulgaryzacja, nieprawdziwe opinie, stwierdzenia typu niewypłacalność? To jest ciekawe i interesujące, firma nie posiada żadnych przeterminowanych zobowiązań, a co to oznacza, oznacza to nie mniej nie wiecej że po prostu wypłaciła należne środki pracownikom, kontrahentom i dla aparatu administracyjnego państwa.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do EM-BUD STUDIO 2000 Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

ls

Rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy, ale oczywiście stosujemy też możliwość zdalnego połączenia i zrealizowania takiego spotkania.

Joanna
@ls

Widziałam ofertę na stanowisko administracyjno biurowe, czy taka rozmowa również mogłaby odbywać się zdalnie? Jest tu w zwyczaju prowadzenie w sposób zdalny rekrutacji?

Ls
@Joanna

Tak wstępna kwalifikacje możemy odbyć zdalnie.

Aktualność
Szanowni Państwo

Serdecznie witamy wszystkich użytkowników platformy GoWork.pl szukających opinii oraz informacji o Naszej Firmie. Bardzo dziękujemy za zainteresowanie.

Liczymy się z Państwa zdaniem i doceniamy każdy konstruktywny i merytoryczny komentarz. Jesteśmy ciekawi, co na temat współpracy z nami sądzą nasi Pracownicy - obecni oraz Ci, którzy z nami już nie pracują.
Jesteśmy firmą z ogromnym doświadczeniem zajmującą się kompleksową realizacją inwestycji budowlanych, świadczeniem usług na rynku bazy noclegowej w Zabrzu, Katowicach, Wrocławiu, Międzyzdrojach, wynajmem maszyn budowlanych, hal przemysłowych w Zabrzu i Międzyzdrojach oraz placy logistycznych.

Od 20 lat budujemy przyjazna firmę dla kontrahentów, klientów,
wykonawców, pracowników. Budujemy, projektujemy, konstruujemy, wykonujemy.

Wszystkie efekty naszej wieloletniej pracy i zaangażowania są widoczne w każdym regionie Polski. W dalszym ciągu pracujemy nad ulepszeniem i poprawieniem komunikacji i logistyki w codziennej pracy.
Zapraszamy do współpracy z naszą firmą na każdej płaszczyźnie.

Obecnie realizujemy zadania o różnym stopniu trudności i zaangażowania na terenie całego Kraju. Są to Meble Agata we Wrocławiu, Meble Agata w Słupsku, Meble Agata w Białej Podlaskiej, rozbiórka starego i budowa nowego dworca PKP w Raciborzu. W przygotowaniu są już realizacje kolejnych inwestycji.

Za dotychczasowy udział w rozwoju naszej firmy dziękujemy wszystkim  zaangażowanym w ten proces, patrząc pozytywnie w przyszłość i z nadziejami na łamanie barier finansowo - wykonawczych.

Dziękujemy za każdy komentarz, ponieważ jest cenną wskazówką, co powinniśmy poprawić, na co zwrócić uwagę, aby doskonalić standardy w naszej organizacji. Każde słowo konstruktywnej krytyki zwiększa naszą motywację do działania i poprawy. Pochwały i słowa uznania to miłe potwierdzenie tego, że dobrze wykonujemy naszą pracę.

Pozdrawiamy
Zespół Em-Bud Studio 2000

Czy w firmie EM-BUD STUDIO 2000 Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Przygotowujemy pakiet szkoleń dla pracowników, mając zagwarantowany udział przez portal GoWork w ponad 100 rodzajach szkoleń. Projekt powinien zacząć funkcjonować z początkiem roku 2023.r

Łucja

No wygląda trochę jak pisane w nerwach... Te stawki głodowe czyli jakie konkretnie? I przez to całe traktowanie to co tak właściwie masz na myśli? Jakiś konkret może?

W firmie EM-BUD STUDIO 2000 Sp. z o.o. jest Prezes Zarządu, którym jest mężczyzna. Opinia poniższa powinna zawierać treści merytorycznie spójne i prawdziwe. Możemy się tylko domyślać co autor miał na myśli. Ciężko się zgodzić z opinią, która jest sama w sobie nie nadającą się do publikacji na forum.

Zwolniony

Firma placing I tu nie ma Co nazekac. Zgadzam sie z pracownikiem najlepszy pracownik embudu to Krzysztof. Chlopak widac ze sie stara chce dobrze dla firmy. Nie zrozumiale sa DeWyze I zachowania szefa. Wireless pozostawia zachowanie Pani w biurze Justyna jak przychodzi sie po zaliczke. A firma Jake firma

Lidia
@Zwolniony

No to czemu Ty zwolniony? Co takiego się wydarzyło? Weź opowiedz :D

@Lidia

Konkurencja go podkupiła

@Zwolniony

Pewnie załamała a wręcz dobila go Wigilia firmowa i obiecane koperty . Miały być premie nagrody a tu po równo 50 zł max .i z tad ta załamka.

Słabe wyniki może były Przyjacielu za rok 2021

@Piotr

Słabe wyniki piszesz za rok 2021.a czy przełożyły się te wyniki na wyjazdy prezesa w góry i nad morze , czy nie było z czego ?

Pracownik nowy
@Przyjaciel

Pracuje od nie dawna Ty pewnie dłużej (wiesz gdzie prezes jeździ). Skoro czujesz się zawiedziony to powinieneś umówić się na spotkanie z Panem Prezesem i podzielić się uwagami, ja tak zrobiłem i dostałem co chciałem. Ale w sumie lepiej na forum ponarzekać. A proszę odpowiedź na pytanie: A wypłaty 10 tego dostajesz? P.S. poczytaj na forach ile ludzi pracuje cały miesiąc A nie dostaje wypłaty. Sukcesów w Nowym roku.

@Pracownik nowy

U mnie Layt nie wiem jak i u Cienie :)

@.

Panowie Nowy ROK Nowe Możliwość i Nowe WYNIKI

Lidia
@Piotr

No i dobrze! Jak jest świadomy swoich umiejętności to niech mu się dobrze wiedzie :)

Przyjaciel

To jest dramat jak i firma tak i ten portal prezes wystosuje pismo o usunięcie niewygodnych wpisów i usuwają więc podwórza to całą wiarygodność tego portalu a im więcej wpisów tym bardziej pogrążają się ci którzy starają się tą firmę bronić czyli chyba kadra ,bo z pisaowni wynika że to też jakaś banda (usunięte przez administratora) i analfabetów,lub piszą to pod wpływem bo nawet słownik przy pisaniu nie pomaga.

Kamil Dziewulski
@Przyjaciel

Podpisujmy się pod postami. Jeśli "przyjaciel" masz coś do kadry kierowniczej zapraszam do wyjaśnienia tel. 530 760 003. Pozdrawiam Kamil Dziewulski Ps. Pisanie opini bez podpisu nie ma sensu. A jeśli ktoś nie ma odwagi się podpisać czy pod pozytywną czy pod negatywną opinią to nie ma sensu.

Ten sam
@Kamil Dziewulski

Na pańskim miejscu zająłbym się tym co do poprawy i odbudowy bo patrząc na wasze żelbety to się płakać chce i żyg... a dopiero wtedy zająłbym się grzebaniem w internecie ,chociaż są tu filmy instruktażowe jak wygląda np.pion i do czego służą instrumenty pomiarowe

Zgroza
@Przyjaciel

(usunięte przez administratora) , kłamcy, dorabiający się na krzywdzie innych.

B@T3K
@Kamil Dziewulski

Dziewulski ty jesteś jak odnoszę wrażenie to niepełnosprawny umysłowo, to jest forum aby każdy pracownik się wypowiedział na temat danej firmy,każdy wie co mam na myśli.Nie będziesz pisał tutaj ludziom aby pisali pod swoim imieniem i nazwiskiem, a jak tego nie rozumiesz to jest to twój problem i wyłącznie.Mam wrażenie iż jesteś osobą po studiach hahaha kształciłeś się studiowałeś, jakąś wiedze posiadasz ale jesteś idiotą naiwnym jeżeli myślisz że na tym portalu ludzię będą się podpisywć swoim imieniem i nazwiskiem, strasznie i ciebie żal!

@B@T3K

Taka jest prawda niestety aby wykształcenie wyższe funkcjonowało musi być podstawowe pełne

Polak, Mężczyzna, Pracownik,
@B@T3K

No tak teraz jest że ludzie się wstydzą kim są. Jedni nazwiska, inni pochodzenia, jeszcze inni orientacji i podejscia do roboty jak tu. Wola się nie podpisywać i być anonimowym. Znacie numer do odbiorcy z poprzedniego posta Pana @Kamil Dziewulski? (Mógłby zrobić porządek i przytulić pare groszy za zniesławienie w sądzie)- polecamy się w takich sprawach

W tej firmie jest tylko jedna osoba, której zależy żeby ludzie czuli się jak pracownicy żeby firma zarabiała pieniądze jest nią nowy dyrektor Krzysiek. Rano o 7 jest we firmie nie raz o 5 daje ludziom robotę a nawet jak trzeba przebiera się i pracuje. Człowiek ma głowę na karku. Uważam że długo tam nie popracuje ponieważ chcę coś zrobić ma pomysły a Prezes i jego kierownik Adam wszystko wywracają do góry nogami. Polecam pracę pod Krzyskiem. Ps teraz pewnie Prezes Emil I inniodpisza że Krzysiek to kłamcą (usunięte przez administratora) oto ale tak nie jest Ogólnie gość płaci.

Pięknie czarują obiecują , (usunięte przez administratora) . Dobrze kierownictwo to umie bajki opowiadać jak to cudownie dbają o pracowników bo zależy im na ludziach . Firma to jedne wielkie kłamstwo . Niech nik się nie nabierze na ich opowieści i piękne oczy . I na to że wszyscy ich (usunięte przez administratora) . Bo się przy wypłacie zdziwi ... Kierownictwo to (usunięte przez administratora) . I wszyscy winni jak cos nie tak tylko nie oni. (usunięte przez administratora) wykorzystujący naiwnych ludzi . Dorabiający się na oszukiwaniu pracowników . Cała ta formatów jedna wielka ściema .

Ona

@Piotr a gdzie można nadsyłać zgłoszenia? Na maila? Jakiego?

Czy EM-BUD Studio 2000 Emil Musiał zatrudnia studentów?

Tak oczywiśće proszę śpię zgłaszać

Niektórzy umieją wykonywać żelbety tylko w pionie w i poźiomie ale są jeszcze skośne lub pochyłe pół okrągłe może o takiej chodżi

Maniek

To co Pani pisze o tej firmie to są bzdury pracowałem tam i polecam firma jest normalna godna polecenia więc polecam nie będzie żałować

Przemek
@Maniek

Te maniek ty chyba dostałeś od tego karakana kasę że tak w tyle wchodzisz tej firmie hahaha zenada

Pracownik Pracujący

Trzeba przyjść i popracować zobaczyć są ludzie co pracują w EM -BUD harytatywnie hyba nie pracują tylko za pieniądze

Max

Firma zupełnie nie zorganizowana. Wszystko w ostatniej chwili. Samochody to dramat. Zupełne rebra. Kasa jak na pracę w delegacji marniutka.....noo i promowani są ukraińcy.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie EM-BUD Studio 2000 Emil Musiał?

Premia uznaniowa zależy od zaangażowania w wykonywaną pracę i.od przerobu na danej budowie czekamy na fachowców premie są

Potrzebujemy cały czasz fachowców a nie (usunięte przez administratora) i badawczy opini na temat Em-Bud

Pewnie że szuka cały czas

Mariusz
@Piotr

Wiesz coś więcej na jakie stanowiska firma poszukuje pracowników? Na stronach z ofertami pracodawca nie opublikował żadnej oferty, a witryna firmy jest niedostępna. Podpowiedziałbyś też na jakie pytania ewentualnie przygotować się na rozmowę kwalifikacyjną? Dzięki za poświęcony czas.

Alex
@Mariusz

Omijajcie ta firmę z dala

Mariusz
@Alex

Dlaczego należy omijać EM-BUD Studio 2000? Na Twoją opinię ma wpływ atmosfera, warunki pracy czy inne kwestie? Rozszerz swoją wypowiedź.

Iwo

Podpowiecie czy firma szuka może pracowników? Jak wygląda rekrutacja?

Zostaw merytoryczną opinię o EM-BUD STUDIO 2000 Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w EM-BUD STUDIO 2000 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EM-BUD STUDIO 2000 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EM-BUD STUDIO 2000 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 12 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EM-BUD STUDIO 2000 Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EM-BUD STUDIO 2000 Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EM-BUD STUDIO 2000 Sp. z o.o.