Abbey Tool Gauge

Kelso

Opinie o Abbey Tool Gauge

Ja nadal tam pracuje troszke sie pozmienialo ale atmosfera nadal fatalna... Polecic mozna ale tylko w ostatecznosci

kałus

tez tam pracowałem......... zgadzam sie z poprzednikiem [usunięte przez moderatora]

Robota fajna, troszkę brudna ale nie ciężka, [usunięte przez moderatora], nie da się tam wytrzymać, brygadzista wyzywa cie karze ci [usunięte przez moderatora] wracać do polski po za ni jest jeszcze 4 głównych szefów [usunięte przez moderatora] atmosfera w pracy fatalna!!!!

Zostaw opinię o Abbey Tool Gauge - Kelso

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abbey Tool Gauge