Opinie o Mega Market Odzieżowy w Sanok

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mega Market Odzieżowy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Mega Market Odzieżowy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mega Market Odzieżowy w Sanok

a co konkretnie masz na myśli??

spokojnie , lepiej go zobaczyc na zywo ... i wstydu narobic plotkarom i dresom

haha wstancie rano chyba w nocy :)))))

zalosne

i to samo dotyczy ul robotniczej . WSTYDZCIE SIE RAZEM STOICIE A TAK NA SIEBIE GADACIE

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Mega Market Odzieżowy? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
zalosne

tych(usunięte przez administratora) nie slychac wlasnie na przodzie tylko jak wychodza na cygara na zewnatrz bo to wtedy (usunięte przez administratora) myja tym co za nimi stoja i PAMIETAJCIE JEDNA ROZMOWA PAN(usunięte przez administratora) NAGRANA MOZE NIE BARDZO DOKLADNIE ALE CZLOWIEK ZROZUMI CO I NA KOGO GADALA WIEC MYSLE ZE TO KONIEC FALSZYWEJ PRZYJAZNI wstretna jest pazernosc bogaczy , niektorzy nie maja co do garnka wsadzic (usunięte przez administratora)

ło matko

toz to nie błąd ortograficzny tylko ewidentne pomylenie literek podczas pisania. Jeszcze nie udzielalam sie tu a widze ze wątek ciekawy. Więc moje zdanie na przodzie stoi rynsztok. Wystarczy posłuchac ich dialogów gdzie co drugie zdanie(usunięte przez administratora). Nic porządnego .(usunięte przez administratora)

???

Ale jaki czad najlepszy byłwpad na Robotniczej,jak kobitka ktora pracuje w supermarkecie nad sanem prawie bila baby hehe rzucila sie tak na buty ze malo sie w nich nie utopila,ale kultura!!!hehehe

hahaha smiechu warte dalej zazdrosciary piszą nie daje im ze z przodu kobitki kupuja najlepsze ciuszki i buty,wstydzcie sie!!!Wstan rano jak jestes taka owazna,wpadaj do przodu,heheAz tak was boli?????????Co was to obchodzi czy ktos sobie potem to sprzedaje ?kazdemu wolno.Mało allegrowiczek stoi na (usunięte przez administratora) w kolejce?

i tyle w temacie

i jutro kolejny atak (usunięte przez administratora) z przodu. dzizyz jak one pedza po schodach :) i siup na buty , a spróbujcie zagarnac krztę dla siebie :)))))

Poperam w koncu ktos zajał sie ta sprawą,ale bedzie ubaw hehe

a ja nie rozumiem co ma znaczyc siedzenie w sklepie pan ktore sa z przodu?albo przychodzi sie do kolejki i stoi pod drzwiami albo je sie bulki na oknie w sklepie,rozumiem,ze w cieple lepiej sie tylki obrabia bo nikt nie slyszy ale proponuje spotkanie na kawie w domu.ostatnio cale to towarzystwo zostalo wywalone ze sklepu,ale wstyd,wszedzie juz maja ich ludzie dosyc!

i jak one wogole licza raz w dzien towaru szalik k(usunięte przez administratora)est jedna cena a(usunięte przez administratora)o reszta do ich kieszeni,z reszta (usunięte przez administratora)pewnie potrzebuje na kolejna opaske do kasku.

klientka

zawsze stoje troche z tylu i czesto sie zastanawiam po co stac tyle godzin aby byc pierwsze nawet jak ma sie z tego interes to i tak sie wszystkiego nie polapie bo zaraz ludzie dobiegaja ale jak sie ma odlozone w wiadomym miejscu bycie pierwszym to mus bo za pare chwil ktos inny moze juz to zabrac.

to jest tani sklep dla ludzi takze nie majetnych,tymczasem handlary zrobily sobie hurtownie i uklady zeby ludzi nie dopuscic bo stracilyby na interesie.Wystarczyloby przyjsc nawet o osmej i kazdy by cos kupil ale nie bo te juz koczuja od rana w samochodach.Kiedys ta jedna tak mnie popchala ze malo nie spadlam,po trupach do celu!

handelek

dajcie spokoj ludzie,kazdy moze stac na przodzie tak jak my i brac ile chce.Co z tym robimy nasza sprawa,placimy podatki a to wy jestescie dla nas wredni i zazdrosni bo chcecie spac i miec fajne ciuchy.

ostatnio znow mialy jazde,nie dadza nic czlowiekowi kupic,mieszkamy na jednym osiedlu a traktuja czlowieka jak wroga

mala

no,ta w zielonych jest wredna,slyszalam ze siedzi od 4tej na oknie-bo mieszka kolo szmatexu i czai kto jest w kolejce i zaraz leci by byc na przodzie,i po co?to co nosi kupilaby za zlotowke he he

klientka

Od kupionego towary też chyba musza miec zapłacony podatek i jakąś fakturkę bo wydaje mi się że nie można tak sobie o sprzedawać czegoś z nieznanego źródła.

klientka

Nie ma sensu iśc i stać szybciej niż handlary, ponieważ zostaniecie wywalone za fraki bo ona zawsze musza być pierwsze. [usunięte przez moderatora] i tyle, zero kultury.

Zostaw merytoryczną opinię o Mega Market Odzieżowy - Sanok

Mega Market Odzieżowy
2.7/5 Na podstawie 48 ocen.
  • Strefowa 15
    39-442 Sanok