Salon Fryzjerski " EWA "

Ostrowiec Świętokrzyski

Opinie o Salon Fryzjerski " EWA "

Grażyna

Chętnie podejmę pracę w salonie kosmetycznym, ma kilkuletnie doświadczenie w tej branży, jednak nie widzę na Goworku, aktualnych ofert pracy, może ktoś wie coś na ten temat?

mimiska

przyjmujecie na staz???

Słowa kojarzące się z Salon Fryzjerski " EWA " (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Salon Fryzjerski " EWA " : Najbardziej nie podobało mi się w Salon Fryzjerski " EWA " :

Zostaw opinię o Salon Fryzjerski " EWA " - Ostrowiec Świętokrzyski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salon Fryzjerski " EWA "