NICEBUD

Świdnica

Opinie o NICEBUD

KACHA

jedni wyjasaniaja swoje sprawy z przed kilku lat, nie wiem co to ludzi intresuje, dlaczego nie zalatwiacie swoich spraw bezposrednio w firmie tylko tutaj gdzie ludzie czytaja wasze żale i wylewanie gniewu?

karolek

@maciek, musisz jeszcze napisac na jakie stanowisko chcesz do nich aplikowac, bo tak to nie wiem nawet co Ci doradzić, jakie masz kometencje i w ogóle resztę. Poza tym nie wiem też ile chciałbyś zarabiać? ja słyszałem, ze początkowo możesz liczyć nie więcej jak na 1600 zł netto, ale nie wiem czy to prawda?

maciek

no widze ze tak jak pan stefan i tomek mam duzo pytan szkoda, ze jakos nikt nie kwapi sie cokolwiek porzytecznego odpowiedziec. mam ostatnioitakie szczescie ze co niby znajde cos konkretnego to zaraz firma upada i nic nie bedzie konkretnego. Macie moze jakies oferty pracy dla mnie ? byloby fajnie jakby sie cos znalazlo.

patryk

Jak siedziałeś i nic nie robiłeś to jasne że nie zarobiłeś. Ja co miesiądz otrzymuję dobrą wypłatę i premię do dziś. A te siedem osób to twoja leniwa wyobraźnia. Pozdrawiam. ps. Weź się do pracy.

Preslej

szukam ludzi którzy pracowali w tej firmie na przełomie grudnia 2008 i stycznia 2009 potrzebni są mi świadkowie na to że pracowałem bo do tej pory nie dostałem wynagrodzenia

bartek

czy jak oddaliście sprawę do sądu to odzyskaliśćie pieniądze czy dalej się migają ? też chcę oddać sprawę do sądu bo wiszą mi kasę ...proszę o odpowiedź

pracowałem w firmie nice bud 3 miesiące...do dzisiaj nie zapłacili mi za pracę, a właściciel jeździł sobie za moje cieżko zapracowane pieniądze na wczasy. Jego brat [usunięte przez administratora] za [usunięte przez administratora] pracowników kupił sobie auto i jeździ na postoju... Takim ludziom sąd powinien zabronić prowadzenia jakiejkolwiek działalności gospodarczej. Wszyscy poszkodowani powinni sie zebrać i doprowadzić [usunięte przez administratora]do wydziału sprawiedliwości !!

PODWYKONWCA

witam was je tez zostalem oszukany przez braci [usunięte przez administratora].. . Pracowalem u nich jako podwykonawca , moglbym prosic o jakis katakt do tych co napisali ze podali sprawe do sadu.. ???

ANONIM

Witam wszystkich pokrzywdzonych.My także pracowaliśmy w firmie nicebud. Było nas kilku z niewypłaconymi pieniążkami. PODALIŚMY SPRAWĘ DO SADU NA ul.Okulickiego w Świdnicy i WYGRALIŚMY SPRAWĘ. WYSTRZEGAJCIE się tych pseudo przedsiębiorców .

UWAGA FIRMA ALKOR to Ci Sami Wlasciciele co NICEBUD uwazajcie Gdzie Pracujecie ´zmienili Tylko nazwe!!!!!! Zadajcie sobie pytanie czy oby tez strategie prosperowania na rynku ????

Oszukany juz 13

jestem kolejna osoba oszukana przez firme NICEBUD, nie wyplacili mi ci o[usunięte przez administratora] za miesiac pracy , w dodatku przyslali pisemko na ktorym zobowiazuja mnie do jakis poprawek, to pisemko przyslali po 2 miesiacach upominania sie o wyplate, Panowie [usunięte przez admina]to oszusci, my pracowalismy za darmo a oni maja coraz lepsze samochodziki, Sposob na zycie , moze ktos w koncu sie zainteresuje tymi bracmi, temat do programu Uwaga TVN. Moim zdaniem wszystko bylo z gory zaplanowane, czy ktos kiedys widzial zaswiadczenia Zus ???. ta sprawa smierdzi kryminalem. Moge zaswiadczyc, powinnismy wszysc zrobic zbiorowy pozew. czekam na dalsze posty, nie mozna popuscic tym ludzia.

Ja również zostałem oszukany przez nice bud. Potrzebuje dwóch świadków że to oszuści. Pilnie proszę o kontakt. Mój mail to: oszukany2711@wp.pl Z góry dziękuje

preslej

ja również tam pracowałem ponad miesiąc i ani grosz nie dostałem, i co z tym zrobimy, jedna wielka banda oszustów i nic więcej, że też takie firmy istnieją na runku, niema kto z niemi zrobić porządku.

Witam, ja również zostałem oszukany prze tą firmę- nie dostałem zapłaty za część listopada i za grudzień. Skąd się biorą na świecie tacy oszuści... ;/ Z krzywdy ludzi urządzili sobie sposób na prowadzenie działalności. Omijajcie firmę- NICEBUD (chociaż podobno zmienili nazwę) z daleka!!!

Ja jestem następnym oszukanym przez spółke braci [usunięte przez admina] nie otrzymałem ani złotówki za moją ciężką prace i 4 godzinne dojazdy do pracy

a ja pracuje od listopada i jakos wyplata jest dlatych co normalnie pracuja a nie udaja

jeszcze nie widziałem takiego bagna co szef firmy[usunięte przez administratora] . i krec cały czas na kase ludzie od grudnia nie mieli wypłat .tylko jakies marne zaliczki

Witam , ja również zostałem oszukany przez firme nice bud ,na szczescie pracowałęm niecały miesiąc ale to co sie tam dzieje przechodzi ludzkie pojęcie!!!!

SZUKAM OSÓB OSZUKANYCH PRZEZ FIRMĘ NICEBUD ZE ŚWIDNICY! JEST NAS JUŻ 7 OSÓB KTÓRYM FIRMA NIE WYPŁACIŁA PIENIĘDZY (NAJMNIEJSZY DŁUG WYNOSI 3 TYS. ZŁ). A JEŚLI TAM NIE PRACOWAŁEŚ TO LEPIEJ NIE PRÓBUJ MIODU PANÓW PIOTRA I SŁAWOMIRA! A JEŚLI CHCEWZ SIĘ PRZYŁĄCZYĆ TO ODEZWIJ SIĘ NA FORUM!!!

Zostaw opinię o NICEBUD - Świdnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NICEBUD