Lucas Lux Bouw

Hillegom

Opinie o Lucas Lux Bouw

giwio

No ja z kolei @romek o żadnych problemach tej firmy nie słyszałem, więc w sumie nie wiem co myśleć, ale zapewniają umowę o pracę więc raczej warto ich polecić

Piotrek

Znam dobrze tą firme, młodzi i ambitni ludzie. Czasami dostaje od nich zlecenia, płacą zawsze na czas - jedyne czego się czepiają to jakości pracy. Powiem szczerze że zbyt tolerancyjni dla pracowników....

robert

Witam proszę napisz mi coś więcej o LUCAS LUX BOUW BO DZWONI DO MNIE PANI AURELIA Z ZAPYTANIEM CZY JADĘ TERAZ NA SOBOTĘ JAK TO JEST Z MIESZKANIEM I JAK JEST Z KASA mój adres to robert.pawlik@op.pl

Ludzie kochani uwarzajcie na ta firme [usunięte przez moderatora] pozdrawiam przyszlych pracownikow

Zostaw opinię o Lucas Lux Bouw - Hillegom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lucas Lux Bouw