Zakład Budowlano-Drogowy

Wola Murowana

Opinie o Zakład Budowlano-Drogowy

mac

Robota jak robota .Zapieprzac trzeba i tyle.

marek

(usunięte przez administratora)najlepiej by było jakby ludzie za darmo pracowali, stawki z roku na rok coraz mniejsze. Szef twierdzi że "zwiększając swoją wydajność zwiększasz swoje wynagrodzenie"ale niestety tak nie jest tylko działa w drugą stronę.Żadnych godzin nie płacą tylko akord "meterki" czyli popsuje się samochód,niema czym wyjechać na miasto to nie zarabiasz dopóki sam nie naprawisz.Pogoda deszczowa siedzisz w domu za darmo bo urlopu też nie płacą. Zima w domu bo roboty nie ma.Kierownik (usunięte przez administratora)o boże....."ja to mam stałą pensje" niczym się nie interesuje wszystko ma w (usunięte przez administratora)Ogólnie nie polecam

marek

firma super.

AN

Firma ogólnie spoko. Da się zarobić około 2000 zł, ale nie można się zbyt dużo odzywać bo straszą zwolnieniem, nawet jeśli nie jest się prawnie zatrudnionym, a takie przypadki także mają miejsce. Poza tym Zarząd posiada bardzo dużo znajomości w Instytucjach Państwowych i z tego tytułu nie "hamują" się przed przestępstwami różnego rodzaju, m.in Skarbowymi. Szczerze mówiąc nie polecam.

Zostaw opinię o Zakład Budowlano-Drogowy - Wola Murowana

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Budowlano-Drogowy