Hotel Maria

Opinie o Hotel Maria

Marcin

Kierowcom nie polecam pracy w tej firmie. Rozlatujace sie betoniarki i wiecznie nie zadowolony samozwancy prezes. Na paliwo do 200 litrowego batu z laska daja po 200 zl:) plus 13 zl brutto godzina.

joko

nie polacam pracy w sirbudzie kierownik do bani kasa do bani syf

benedykt

firma sir bud powinna nazywać się "syf bud".Są to[usunięte przez moderatora] krętacze [usunięte przez moderatora] szczególnie kierownictwo damsko-męskie.Jesteśmy firmą która zrobiła robote a teraz przed odbiorem robia problemy tylko po to żeby nie zapłacić.Wcześniej rozmowa była inna a teraz jest całkiem inna. Pan P[usunięte przez moderatora] i Pani I[usunięte przez moderatora] nie mają zielonego pojęcia o robocie wiedze posiadają tylko z gazet i książek.[usunięte przez moderatora] Nie polecam firmom podwykonawczym współpracy z tym sir-budem.Jak ich ludzie którzy piwo piją notorycznie podczas pracy jak małe dzieci piją mleko strasznie[usunięte przez moderatora] robote to kierownictwo tego nie widzi i póżniej ściany muszą okładać płytami g-k.Tylko niech ktoś się przejdzie i zobaczy w świdnicy na sali gimnastycznej jak jest zrobiona ściana z płyt g-k.Gorzej nie można [usunięte przez moderatora] a wieńce podciągi i inne odlewy be

Zostaw opinię o Hotel Maria - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Maria