Kielce

Opinie o anonim

Wszystkie komentarze wcześniej dodane są jak najbardziej słuszne.Pracowałem u Genetyka latem przez 2 tyg.5 razy gadałem z nim o stawce i zawsze wykręcał się sianem że potem albo akurat telefon mu dzwonił.Nie rejestruje,wynajdzie byle jaki powód,żeby potrącić Ci z rozliczenia jak odchodzisz.Płaci tygodniówki po 200 zł a reszta nigdy nie jest wyrównywana.To (usunięte przez administratora) w czystej postaci.Jak mu ktoś dziure we łbie zrobi to pewnie wiele osób się ucieszy.

Zostaw opinię o anonim - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie anonim