Anbud Andrzej Pogrebniak i Hubert Gołaszewski

Białystok

Opinie o Anbud Andrzej Pogrebniak i Hubert Gołaszewski

poszkodowany

Witam wszystkich poszkodowanych!!!!!!!!!!! Minął kolejny miesiąc i znowu żadna ze złożonych obietnic co do płatności nie została dotrzymana. Zachęcam do złożenia wizyty na stronie uwaga.tvn.pl tam przyjmą każde z naszych zgłoszeń, ogłośmy całej Polsce tą żałosną firmą, która wykorzystuje ludzi. Nie jesteśmy pierwsi i ostatni. W Szczecinie pracują ludzie, którzy też zostali oszukani przez tą firmę jakieś dwa lata temu. Para przerwać ten proceder!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Anbud Andrzej Pogrebniak i Hubert Gołaszewski - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anbud Andrzej Pogrebniak i Hubert Gołaszewski