Randstad sp. z o.o. oddział Gorzów Wlkp. (Praca Stała)

Gorzów Wielkopolski

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o Randstad sp. z o.o. oddział Gorzów Wlkp. (Praca Stała)

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Randstad sp. z o.o. oddział Gorzów Wlkp. (Praca Stała)

Zadowolona

Nie wiem jak ze stalą pracą, ale tymczasowa mi w niczym nie przeszkadzała. Wiec moim zdaniem warto! Wszystko zależy od tego do jakiej firmy docelowo trafisz, pośrednik nie ma wpływu na warunki. Ja pracowałam jako specjalista w firmie z siedziba poza Gorzowem i pomimo tego ze podpisywalam umowę co miesiac- czułam się tam pewnie. Nawet lepiej wyszłam finansowo:-)

admin

Czy Twoim zdaniem warto zostać pracownikiem firmy Randstad sp. z o.o. oddział Gorzów Wlkp. (Praca Stała)? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Randstad sp. z o.o. oddział Gorzów Wlkp. (Praca Stała) - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Randstad sp. z o.o. oddział Gorzów Wlkp. (Praca Stała)