Opinie o Weremczuk Fmr Sp. z o.o. w Niedrzwica Duża

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Weremczuk Fmr Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Weremczuk Fmr Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Weremczuk Fmr Sp. z o.o. w Niedrzwica Duża

Zuźka

A jak się dostać do biura konstrukcyjnego na stanowisko juniorskie, gdzie można by się wdrażać i przyuczać u boku doświadczonych konstruktorów maszyn? Powiedzmy, jaka jest droga absolwenta, jakie zarobki na start? :)

Weremczuk Fmr Sp. z o.o.

Zapraszamy do kontaktu osobistego i spotkania w siedzibie Firmy. Podczas rozmowy Dział Kadr oraz Kierownik Produkcji udzieli wyczerpującej odpowiedzi na wszystkie pytania, również te dotyczące procesu rekrutacji.

Czy Weremczuk Fmr Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

@Witold

Dzień dobry. W tej sprawie najlepiej kontaktować się z działem kadr. Dane teleadresowe są na naszej stronie internetowej w zakładce "Kontakt".

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Weremczuk Fmr Sp. z o.o.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na InfoPraca.pl pojawiło się 19 stycznia kilka ogłoszeń.

były Nowy wpis

Jak to mozliwe ze post z 17.01 mówi o tym ze 19.01 ukazało się ogłoszenie? Wątpie w to ogłoszenie... firma od wrzesnia do grudnia zwolniła prawie 30 pracowników ...

@były

No właśnie ja też nie widziałem nic aktualnego. Wcześniej było na montażystę maszyn ale już wygasło. Wiesz czemu aż tyle osób zwolnili? W ogóle te etaty zlikwidowali ze względów oszczędności czy po prostu na razie tylko brakuje roboty?

Zuźka

@Zuźka

Dzień dobry. Jeżeli chodzi o biuro konstrukcyjne, proces rekrutacyjny wygląda tak samo, jak na każde stanowisko. Możliwość zatrudnienia zależy przede wszystkim od dostępnych wakatów. Jeżeli prowadzona jest rekrutacja, na popularnych portalach z ogłoszeniami o pracę zamieścimy taką informację. Jeżeli chodzi o zarobki, zależą one od doświadczenia, ale także od stanowiska i zakresu obowiązków. Kwestie wynagrodzeń omawiane są z kandydatami na rozmowie kwalifikacyjnej. CV można też wysłać do Działu Kadr. Dane teleadresowe znajdują się na naszej stronie internetowej.

@Weremczuk Fmr Sp. z o.o.

Co za odpowiedź. Absolwent mechaniki i budowy maszyn - czyli nie ma doświadczenia, chce się uczyć u doświadczonych. Stanowisko - asystent konstruktora maszyn, czy jak je Państwo inaczej określacie. Zakres obowiązków - znacie Państwo, bo to Wy jesteście pracodawcą. Wskazówka typu: jakbyśmy rekrutowali, to byśmy zamieścili ogłoszenie, jest już w ogóle nie do przyjęcia. Kto i po co udziela takich odpowiedzi z waty, bez treści i celu?

Weremczuk Fmr Sp. z o.o.

Dzień dobry, Postaram się odpowiedzieć po kolei. 1. Sam fakt bycia absolwentem nie świadczy o posiadanym doświadczeniu. Kandydat mógł również pracować w branży podczas studiów, a po ich zakończeniu szuka nowej pracy. 2. Jeżeli chodzi o zakres obowiązków, zależy on od stanowiska. Stanowiska w Firmie, również w Biurze Konstrukcyjnym, są różne. Nawet dla osób, które dopiero chcą uczyć się zawodu, mogą być one różne. W poprzedniej wiadomości nie doprecyzowała Pani, jaki kierunek Pani ukończyła, ani o jakie stanowisko Pani pyta. Stwierdzenie „stanowisko juniorskie”, którego Pani użyła, jest niejednoznaczne. Może dotyczyć np. junior dewelopera, mł. specjalisty ds. automatyki, mł. specjalisty ds. konstrukcji maszyn itp. Od każdej z tych osób wymaga się innych umiejętności, inny będzie też zakres obowiązków dla każdej z tych osób. A co za tym idzie - inne będą zarobki na tych stanowiskach. 3. Jeżeli chodzi o rekrutację, w Biurze Konstrukcyjnym pracuje określona liczba osób. Biorąc pod uwagę bieżące potrzeby Firmy, zdefiniowana jest określona liczba stanowisk. Jako Firma nie jesteśmy w stanie zatrudnić pracownika na stanowisko, które jest już obsadzone lub stworzyć nowego, jeżeli nie ma na to zapotrzebowania. Dopiero, gdy pojawi się taka potrzeba, możemy prowadzić rekrutację. Nadmienię, iż nasza Firma nie jest korporacją, nie mamy zautomatyzowanego procesu rekrutacji. Każdego kandydata i każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie, dlatego trudno jest udzielić merytorycznej i wyczerpującej odpowiedzi na Pani pytanie, zwłaszcza, gdy nie podaje Pani żadnych szczegółów. Jeżeli powyższe odpowiedzi wciąż nie są dla Pani satysfakcjonujące, zapraszam do kontaktu z działem kadr (+48 81 517 15 64 lub kadry@weremczukagro.pl). Gdy otrzymamy od Pani CV wraz z informacją, na jakie stanowisko Pani aplikuje, będziemy mogli udzielić dokładnych informacji, w tym kwoty zarobków brutto oraz zakresu obowiązków.

@Weremczuk Fmr Sp. z o.o.

A to w takim razie z ilu etapów składa się rekrutacja? Można prosić o opisanie każdego z nich pokrótce? Poza tym, po jakim czasie należy spodziewać się feedbacku? Każdy dostaje odpowiedź, czy tylko osoby, które dostały pracę?

Weremczuk Fmr Sp. z o.o.

Dzień dobry. Procedura rekrutacji na każde stanowisko jest inna, wszystko zależy też od zakresu obowiązków danego stanowiska. Inaczej wygląda rekrutacja do pracy biurowej, a inaczej do pracy na produkcji. Proszę o podanie stanowiska, które Pana/Panią interesuję, wtedy przedstawię dokładny opis procesu rekrutacyjnego.

@Weremczuk Fmr Sp. z o.o.

Osobiście interesuje mnie praca na produkcji. Można prosić o opis procesu rekrutacyjnego? Będę bardzo wdzięczna. :)

Weremczuk Fmr Sp. z o.o. Nowy wpis

Maria

Pracuje ktoś z was jako montażysta maszyn? Macie jakieś swoje przemyślenia na temat tego stanowiska i ogólnie pracy w firmie? Chłopak chce złożyć swoje cv, ciekawi mnie jak to by było, gdyby go przyjęli. Jesteście zadowoleni z wynagrodzenia? Firma dba o pracownika pod względem benefitów, podwyżek? Jak stoi kwestia nadgodzin?

@Maria

Dzień dobry. Mamy wielu pracowników z wieloletnim stażem pracy. Staramy się dbać o pracownika i zapewnić jak najlepszą atmosferę w Firmie. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie, to ta kwestia ustalana jest indywidualnie podczas rozmowy o pracę. Zachęcamy do kontaktu z działem kadr, dane kontaktowe są na naszej stronie internetowej. Podczas rozmowy o pracę osoba zainteresowana może również przejść na część produkcyjną i zobaczyć, jak wyglądają warunki pracy.

Karola
@WEREMCZUK FMR

Czyli zarobki w firmie nie są jawne? Indywidualne podejście jak najbardziej na plus, ale co z możliwością podwyżki? Czy po jakimś czasie biorąc pod uwagę staż pracy, czy efektywność można negocjować wynagrodzenie? Czy potrzebują również państwo bez doświadczenia, pracowników do przyuczenia, jedynie np. po szkole branżowej?

@Karola

Dzień dobry. Postaram się odpowiedzieć na powyższe pytania po kolei. 1. Stawki ustalane są indywidualnie z przełożonymi i Zarządem Firmy. Zarobki poszczególnych pracowników mogą być różne — zależą przede wszystkim od stanowiska, ale także od zakresu odpowiedzialności, stażu pracy oraz doświadczenia danego pracownika. Kwestie wynagrodzenia są omawiane i ustalane podczas rozmowy rekrutacyjnej. Jeżeli chodzi o renegocjację wynagrodzeń w trakcie trwania umowy, takie przypadki są rozpatrywane i omawiane indywidualnie. 2. Jeżeli chodzi o kwestię zatrudnienia, wszystko zależy od sytuacji w Firmie w danym momencie. Jeżeli prowadzona jest rekrutacja, na popularnych portalach z ogłoszeniami o pracę zamieszczamy taką informację, wraz z podaniem stanowiska oraz obowiązujących wymagań. Wszelkie kwestie związane z zatrudnieniem i wynagrodzeniem można też skonsultować z Działem Kadr, dane teleadresowe znajdują się na naszej stronie internetowej. Tam również można złożyć CV. Pozdrawiam

Na stronie InfoPraca.pl zamieszczono 19 stycznia kilka aktualnych ofert pracy do firmy Weremczuk Fmr Sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Spawacz. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

WEREMCZUK FMR

Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z nami. Dane teleadresowe znajdują się w zakładce "Kontakt" na stronie internetowej. Podczas rozmowy rekrutacyjnej istnieje możliwość oprowadzenia kandydata po zakładzie. Może Pan/i własne oczy przekonać się o warunkach i atmosferze panującej w zakładzie pracy. Pozdrawiamy!

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Weremczuk Fmr Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Czy Weremczuk Fmr Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

WEREMCZUK FMR

Prosimy o kontakt z działem kadr. Wszystko zależy od stanowiska, na jakie się aplikuje.

Łucja
@WEREMCZUK FMR

Kontaktować się drogą mailową czy można zadzwonić? Czy mogłabym prosić o jedną informację — mój syn uczy się w szkole zawodowej, szuka aktualnie praktyki na stanowisku spawacza/ślusarza. Czy przyjmują państwo takie osoby, do przyuczenia?

@Łucja

Na naszej stronie internetowej w zakładce "Kontakt" znajdują się dane kontaktowe do działu kadr. Można wysłać dokumenty, ale wszystko zależy od sytuacji w Firmie w danym momencie, każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie. Obecne zapotrzebowanie na pracowników produkcyjnych można sprawdzać na portalu(usunięte przez administratora)— jeżeli na dane stanowisko prowadzona jest rekrutacja, będzie też aktywne ogłoszenie.

WEREMCZUK FMR

Dzień dobry. Jeżeli prowadzona jest rekrutacja na dane stanowisko, ogłoszenie będzie widniało w serwisie ogłoszeniowym (usunięte przez administratora). Można ewentualnie kontaktować się z działem kadr (telefonicznie lub mailowo), dane na stronie internetowej Firmy w zakładce „Kontakt”.

Witold
@WEREMCZUK FMR

A można zostawić CV w ciemno na zapas? Czy w firmie nie jest to praktykowane że jest baza kandydatów i można w pierwszej kolejności się do nich odezwać jak pojawią się wolne stanowiska? Bo byłbym zainteresowany wysłaniem.

@Witold

Weremczuk FMR

Sporo starych pracowników ostatnio rozstało się z firmą. Ciekawe co było głównym powodem?

@Weremczuk FMR

Przyczyny decyzji o zmianie miejsca pracy bywają bardzo różne. Jest to indywidualna sprawa każdego Pracownika i generalnie sytuacja dość powszechna na rynku pracy. Mimo pojawiających się czasem rotacji, cały czas posiadamy w zespole wielu doświadczonych, lojalnych Pracowników, którzy od lat tworzą trzon firmy.

@Weremczuk FMR

Z tego co mi wiadomo po rozmowach ze znajomymi przede wszystkim brak poszanowania dla starych doświadczonych pracowników. Nowy przychodzi i ma więcej niż osoba pracująca tam długo. Ale takie założenie "kierownika" Że przyjdą ludzie nowi i będą składać, a starym jak nie pasują warunki mogą odejść... Zapotrzebowanie jest na spawaczy i elektryków ale za takie pieniądze nikt nie chce przyjść...

Dawid

Czyli zapotrzebowanie na fachowców. Serio nowi mają więcej na start niż ci co już pracują i mają doświadczenie? O ile więcej? To są duże różnice?

@Dawid

Stawki zależne są od stanowiska, doświadczenia i umiejętności kandydata. Zarobki ustalane są indywidualnie podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Zachęcamy do kontaktu i spotkania w siedzibie Firmy, wszystkie kwestie będzie można omówić podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Kkkk

Czy są poszukiwani pracownicy na stanowisko operator obrabiarek CNC ? Jakie zarobki!

Ile jest zmian w Weremczuk Fmr Sp. z o.o.?

WEREMCZUK FMR

W zależności od zajmowanego stanowiska pracujemy na 1 lub 2 zmiany.

Emilia
@WEREMCZUK FMR

a jest szansa na elastyczne godziny pracy w biurze? mam małe dziecko i tylko to mi pasuje.

@Emilia

Oczywiście staramy się być elastyczni jednak wszystkie szczegóły dotyczące współpracy są ustalane podczas rozmów rekrutacyjnych.

Magdalena
@WEREMCZUK FMR

A jeśli chodzi o formę pracy zdalnej w biurze to byłaby taka możliwość czy zadania, które są w nim do wykonania nie są możliwe do "ogarnięcia" z domu?

@Magdalena

Udzielenie rzetelnej odpowiedzi na to pytanie jest trudne, ponieważ wszystko zależy od stanowiska. Na ten moment jednak możemy poinformować, że praktycznie w pełni powróciliśmy do pracy stacjonarnej.

Chętny pracownik

Czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć ile zarabia teraz spawacz w tej firmie?

@Chętny pracownik

Zarobki uzależnione są od posiadanych umiejętności - są zatem ustalane indywidualnie. Przed rozpoczęciem pracy, kandydat otrzymuje pełną informację.

Rikki

Ile może zarobić operator maszyn z doświadczeniem? W firmie są możliwe awanse? Jakie warunki panują na hali produkcyjnej? Ile jest zmian ? Jaka panuje atmosfera ?

@Rikki

Postaramy się odpowiedzieć kolejno na przesłane zapytania. Mamy nadzieję, ze poniższe odpowiedzi okażą się pomocne w podjęciu decyzji dot. udziału w procesie rekrutacyjnym. 1. Warunki finansowe ustalane są indywidulanie i oczywiście uzależnione są zarówno od doświadczenia jak i posiadanych umiejętności. 2. Istnieją możliwości awansu. 3. Dokładamy wszelkich starań aby warunki na halach produkcyjnych, jak i w całym przedsiębiorstwie były jak najlepsze. 4. W zależności od stanowiska pracujemy na 1 lub 2 zmiany. 5. Zależy nam na skompletowaniu zgranego zespołu Pracowników więc staramy się utrzymać przyjazną atmosferę w pracy. Wszelki wątpliwości czy niejasne kwestie zawsze można wyjaśnić podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Igor

Pracowałem w dziale sprzedaży. Od pierwszego dnia pracy zostałem dobrze przyjęty przez cały personel bardzo pozytywnie. W przypadku konieczności zmian godzin pracy czy wszelkich zapytań byłem traktowany poważnie nie posiadając łatki "Nowego pracownika". Wypłaty na czas, możliwość awansu oraz stabilna forma zatrudnienia.

Kempi
@Igor

Oj coś nie halo w tej firmie, hurtowo werbują na OLX pewnie zarobki mizerne i (usunięte przez administratora) kwitnie

@Kempi

Aktualnie rekrutacja prowadzona jest z uwagi na rozwój firmy i powiększany park maszynowy do produkcji maszyn. Tworzymy nowe miejsca pracy i potrzebujemy specjalistów głównie na produkcji, w dziale zaopatrzenia oraz w biurze konstrukcyjnym. Zachęcamy do aplikowania. Stawka uzależniona przede wszystkim od kwalifikacji i doświadczenia kandydata. Przyjmujemy zarówno osoby z doświadczeniem jak i te, które chcą się nauczyć zawodu.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Weremczuk Fmr Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

WEREMCZUK FMR

Wszystko zależy od stanowiska na jakie prowadzona jest rekrutacja oraz wymagań wobec Kandydata, które przedstawione są w ogłoszeniu o pracę. Jeśli wymagana jest komunikatywna znajomość jakiegoś języka rozmowa rekrutacyjna może w części odbywać się w danym języku.

Paulina
@WEREMCZUK FMR

Ok a znajomości jakich języków wymagacie? Tylko ang?

@Paulina

Wymagania względem kandydatów są każdorazowo publikowane w ogłoszeniu rekrutacyjnym.

Paulina

Czy Weremczuk nie prowadzi teraz żadnych rekrutacji, nawet wewnętrznych? Bo sprawdziłam ogłoszenia do firmy, ale nic nie widzę. Jeśli wy coś wiecie o wolnych wakatach, to napiszcie w komentarzu. Może pewne informacje po prostu jeszcze się w sieci nie pojawiły.

Pracowałem w tej firmie ładnych parę lat temu przez okres ok 2lat. Największe zalety tej firmy to: - umowa o pracę na pełną kwotę na papierze, nadgodziny gruszowe wszytko na papier tam wtedy nie było wstydu. - ludzie na stanowiskach kierowniczych z dużym stażem zawodowym od wielu lat w firmię i branży - ludzie rezprezętujący sobą poziom nie rotują a są cenieni przez Pana Józefa(co powie i obieca to świętość) -możliwość awansu, nauki, rozwoju( przykład przychodzisz na kierowcę, umiesz CNC to nie ma problemu się wdrożyć i pokazać co umiesz) - korpo atmosfera tam nie występuje, jest to firma rodzinna i struktura jest jasna jak budowa cepa - brak sztucznych stanowisk, firm na boku pracowników zarabiających na firmie matce i dziwnych sytuacji - bardzo jasna sytuacja kto "spowiada" się wyżej - największy zaleta to Pan Józef człowiek nie spotykany w dzisiejszych czasach zna każdą maszynę, szanuje człowieka(tak pijaka zwalnia), widać że widzi gdzie traci pieniądze z których są wypłaty a w trudnych czasach wyciąga z własnej kieszeni Minusy: - czego ta firma jest w lubelskim czytaj zarobki jak wszędzie 5kpl na rękę tam zrobić było oj tylko spawacz z mnóstwem nadgodzin -stounkowo czasami nie zrozumiała polityka młodego zarządu tzw wysokie ceny maszyn względem konkurencji zabijające sprzedaż a co dalej produkcję Generalnie bardzo chętnie tam bym wrócił ale niestety zarobki podwarszawskie jak kolega mówi w netto nie równają się z brutto w Lublinie bo jest słabiej...

Edyta
@Michał

Brzmi super ale chciałabym jeszcze dopytać właśnie o kwestie zarobkowe w Weremczuku. Czy pracodawca stosuje jakiś system motywacyjny? Np. premie lub inne dodatki, dzięki którym można zwiększyć sobie pensje?

Mm

Jaki laser do rur firma posiada? I jakie zarobki sa?

Bartek

Cześć widziałem ogłoszenie na stanowisko Mechatronik Automatyk na praca.pl. Czy może ktoś mi powiedzieć o warunkach pracy na stanowisku ? Jaką stawkę można otrzymać ? I za co jest się odpowiedzialnym? pozdrawiam .

Jerzy
@Bartek

Też mnie to interesuje i mam nadzieję ze niedługo ktoś z pracowników zechce wypowiedzieć się na ten temat. Oczywiście nie zapomnij dodać tu wpisu jeśli już zdecydujesz się aplikować do Weremczuk Fmr, każda informacja o rozmowie kwalifikacyjnej to ważna wskazówka dla innych kandydatów.

Olek

@mistrz a jakieś w takim razie awanse wśród pracowników się zdarzają, jeżeli przełożony tak jak w twoim opisie jest nie zbyt odpowiedni na swoje stanowisko?

Mistrzu
@Olek

Ciężko jest to określić pewnie mają ugadane z prezesem i ciężko pewnie zrzucić ich ze stolka

mistrz

Zacznę od kierownika pierwszy raz miałem przełożonego który zamienia z pracownikami dwa zdania przez 2 lata . Kierownik skrada się patrzy z pod byka coś tutaj stanowczo jest nie tak . Czesto też zamiast jak ktoś jest podejść zobaczyć jak coś ktoś zrobi to on wykorzystuje sytuacije i patrzy wtedy kiedy nie ma pracownika na stanowisku. Następnie montaz większość podpierdalaczy wszystko chcieli by wiedzieć. Gdy idzie kierownik zaczepiaja go i mówią że nie pasuje im to i tamto wiecznie mają niektóre osoby z czymś problem nie mówię że wszystkie . Spawalnia atmosfera jest bardzo dobra ludzie pomocni i nie stwarzajacy problemów sa może z dwie osoby które w żywe oczy podwala kogoś do mistrza ale co nie można powiedzieć o warunkach o spawalni totalny brud smród i ubóstwo typowy "prl" Mistrz spawalni niby w porządku ale jeśli jest coś nie tak wypiera się w żywe oczy i broni swojej (usunięte przez administratora) na niczym się nie zna. Jeszcze dodam kto się tak zachowuje że kończy się komuś umowa i 3 osobom mówi to kierownik tego samego dnia ze nie przedłuża żenada totalna . Zachowali się jak zwierzęta nie ludzie,kierownik robi z kogoś (usunięte przez administratora) Zastanwia mnie czy prezes czy kierownik chcieli by żeby ktoś im powiedział że tracą praca tego samego dnia co kończy im się umowa. Często też nie ma co tam robić spawacze np: kosza trawę. Zleceń bardzo mało ale to firmy winna że nie umia sobie poradzić w ciężkim okresie . Firma w której można się dużo nauczyć i najlepiej uciekać stamtąd jak najdalej .

Izydor

Dobry pracodawca ale pod warunkiem, że ma do czynienia z dobrym pracownikiem, ja polecam.

Donos

Ogólnie to z Panem prezesem ciężko się dogadać odnośnie pieniędzy, na rozmowie o pracę obiecał mi że dostanę powiedzmy 2500 z premiami ale zaznaczył żebym sie przestraszył że na umowie będzie mniej a dorówna mi do stawki w premii, a jak się później okazało (usunięte przez administratora) prawda bo o takich premiach co mi prezes obiecał nikt nie słyszał.... Poza tym to spoko firma dla opierdalaczy nie polecam ambitnym ludziom stawiać stopy na dwadzieścia kilometrow w okolicy tej firmy... Spoko ogólnie że taka firma jest w ogóle w okolicy... Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Weremczuk Fmr Sp. z o.o. - Niedrzwica Duża

• Jak się pracuje w Weremczuk Fmr Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Weremczuk Fmr Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Weremczuk Fmr Sp. z o.o.?

Weremczuk Fmr Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Bełżycka 73
    24-220 Niedrzwica Duża