Pracownia sukien ślubnych i wizytowych

Wejherowo

Opinie o Pracownia sukien ślubnych i wizytowych

Kasia

Uważajcie na tę panią, co innego mówi na początku, a co innego później robi. Zamówiłam suknię ślubną, która ostatecznie nie wyglądała tak jak sobie tego życzyłam. Prosiłam o wprowadzenie zmian, oczywiście powiedziała, że nie wprowadzi bo się nie da. Jak się chce to wszystko się da. Poza tym uważam, że ta suknia nie była szyta od początku, tylko była przerabiana z innej, a zapłaciłam jak za nową. Zastanówcie się zanim tak pójdziecie. W wejherowie jest kilka salonów które warto odwiedzić. Ten będę wszytkim odradzała.

Zostaw opinię o Pracownia sukien ślubnych i wizytowych - Wejherowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pracownia sukien ślubnych i wizytowych