Skalar

Bydgoszcz

Opinie o Skalar

witek

firma jest producentem ozdobnego szkła laminowanego,a maja obecnie naparwde dobre ceny no i wiaomdo, ze jest jeszcze taniej jak np. kupujemy je w wiekszej ilości i na przykład właśnie w hurtowni. A poza tym nie widze, żeby były nowe przyjęcia do nich.

mariusz
@witek 29.04.2016 14:20

co ty pierdolisz wgl, jakie szkła. Sklepy zoologiczne - zapraszamy :)

grzegorz

Witam! tak pracowalem w tej firmie tj.sklep zoologiczny i nie polecam. Wlasciciel (szef) to gbor i wyzyskiwacz.Zatrudnia na umowy smieciowe albo okazuje sie po paru miesiacach ze wogole pracowales na czarno, zaden pracownik nie dostaje umowy i az sie dziwie ze nikt Go nie zglosil do PIP. Na poczatku obiecuje duzo a potem okazuje sie co innego.

Zostaw opinię o Skalar - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skalar