polrem s.c

Grębocice

Opinie o polrem s.c

Iwona

@sromia jak teraz wygląda praca w firmie? Czy w ostatnim czasie w firmie zaszły jakieś zmiany?

sromi

Szczerze mówiąc jest wiele lepszych firm i wiele osób Wam to powie. Dla tej jednak nie jest priorytetem ta walka a spokojne prowadzenie interesu i zarobek na siebie. Polrem póki co moim zdaniem z tym zadaniem sobie radzi. A ludzie jak już przychodzą to jednak zostają na dłużej

horse

Normalnie ręce opadają. Tu też same niedouki, zasięgnijcie trochę wiedzy na temat prawa spółek i kwestii upadłości firm, bo same "obserwatory" i brednie wypisują. A po drugie to załóżcie sami działalność gospodarczą to zobaczycie jakie to kokosy i jak zatrudnicie sobie - jak pisał obserwator "osoby wykwalifikowane, znające się na robocie" i jakie zyski w Polsce można osiągnąć.

popieram obserwator

to co piszesz jest prawda ważne jest żeby szef kase miał Ty nie musisz a pozatym firma polrem ma ogłoszoną upadłość od stycznia wiec jak może zatrudniać pracowników?

obserwator

Firma nie jest zła do momentu kiedy jesteś firmie potrzebny. W momencie kiedy robisz się zbędny zaczynają się cyrki.Cięcie stawek i godzin spóźnienia z wypłatą, a jak kończy ci się umowa to i nie ma wynagrodzenia za ostatnie miesiące, i trzeba straszyć sądem pracy. Co do dłuższego czasu pracy to max 12 miesięcy, więc co to za robota w której się szarpiesz, a na koniec dostajesz kopa, i jeszcze wielkie pretensje.Osobiście znam trzy osoby którym firma Polrem nie zapłaciła za pracę za ostatnie miesiące i są to osoby wykwalifikowane, znające się na robocie. Tak na koniec nie tylko Pan Szymon K. wypowiada się na forum. Takich informacji w biurze potencjalny pracownik nie usłyszy, bo w biurze wszystko jest super. Pozdrowienia dla Polremu!

firma

Nikt nie pisze o jakieś tam sprawie bo nie ma żadnej sprawy. Sprawy pracownicze zalatwia się w biurze, a nie na forum gowork. Na tym forum pisze jedynie Kopciuch który oszukał firmę i ma sprawę karną skierowaną do sądu.

firma

.....oszust,cygan,dziad to własnie opisałeś siebie Kopciuch bo ty własnie tym jesteś i wszyscy z forum gazeta krakowska i forum gazeta pl. przyznają nam rację ( firma kamjan, sajmonbruk - sądowy zakaz prowadzenia działalności gospodarczej ). Nic innego nie potrafisz tylko oszukiwać ludzi, wziąć nawet ostatnie uczciwie zarobione pieniądze od ludzi jako zaliczkę i ani materiału ani zrobionej usługi.

szef firmy polrem to oszust,cygan,dziad nie placi a wymaga,z wyplata duze opuznienia i krojenie stawki poprostuy dziad jakich malo.kazdego kroji a sobie liczy.nie polecam nikomu tam pracowac.mega negatyw

firma

Uderz w stół a nożyce się odezwą. Przecież wiadomo,że to Kopciuch reprezentowany. przez matkę T. Kopciuch ha ha ha... Grunt ci się pali pod nogami bo następnych wkręciłeś na swoje roboty brukarskie. których nie wykonałeś, a zaliczki pobrałeś. Dosięgnie cię jeszcze ręka sprawiedliwości, oj dosięgnie.

firma

Uderz w stół a nożyce się odezwą. Przecierz wiadomo,że to Kopciuch reprezentowany. przez matkę T. Kopciuch ha ha ha... Grunt ci się pali pod nogami bo następnych wkręciłeś na swoje roboty brukarskie. których nie wykonałeś, a zaliczki pobrałeś. Dosięgnie cię jeszcze ręka sprawiedliwości, oj dosięgnie.

pracownik2

znowu się starmach wykreca, wszyscy sa winni tylko nie on starmach oddaj kase pracownik ze świebodzic - może coś ci to powie

firma

ten wpis pracownik2 o wynagrodzeniu pisze osoba której pali się grunt pod nogami, gdyż dotarła do nas Pani, którą oszukł jako firma drog bud (usunięte przez administratora). Prosze poczytać w google ( firma sajmonbruk, kamjan ).

pracownik2

Od Ponad roku nie zapłacili zaległego wynagrodzenia.

A mi płaciła. Była robota i była wypłata, nie zawsze na czas ale była. Pracowałem już w kilku firmach, w których do dnia dzisiejszego nie dostałem kasy.

nie polecam tej firmy, nie płaci

Zenek

W tych czasach aby otrzymać bony to musisz zatrudnić się w dużych firmach gdzie zatrudniają ponad 200 osób, w budżetówkach albo w kopalni, gdzie będziesz miał 13 tkę 14-tkę, ołówkowe, wczasy pod gruszą, zyski.

tomek

no i te bony na święta to były czy nie za bardzo? nie wiem sam już co mam z tym robić, bo chciałem się gdzies zatrudnić w firmie podobnej branżowo, ale jednak mam nadzieje, że jest nadal rekrutacja, musze sie rozejrzeć za nowymi ofertami pracy, to może uda mi się znaleźć coś dla mnie jednak, trzymajcie kciuki

polrem

Firma ma stronę internetową na której są dane kontaktowe. Dzwonić do biura bezpośrednio albo pisać na e-maila. (usunięte przez administratora)

polrem - dziady

Leon

przeczytasz informacje na forach dot. sajmonbruk to będzie wiadomo o co chodzi

do Szymona

wpiszcie sobie w Google sajmonbruk i gazeta forum. Nie trzeba więcej komentować

Leon

na forum gazeta pl i gazeta krakowska

do Szymon

do Pawełl - 2014-03-11 11:21:38 "wiem bo właśnie byłem w tej firmie menadżerem i oszukiwałem firmę i pracowników". Teraz sprawę ma w prokuraturze. Tak więc pisz co chcesz głup....., a mądrzy ludzie tylko wejdą na forum www.gazetakrakowska.pl i wszystko będą wiedzieli.

Pawełl

nie polecam tej firmy . Oszukują na godzinach i na stawkach . wiem pracowałem tam

zwolniony

popieram - mi także nie zapłacili

szymon

może jeszcze napiszecie , ze to forum to ja założyłem w 2011 roku - hehe

polrem

Te wszystkie posty pracownik, pracownik1, marc, Kenio pisze jedna i ta sama osoba ten sam nieskładny język i pozjadane literki.

polrem

Pracownicy, którzy pracowali i są to ludzie z jego terenu mogą wypowiedzieć się na temat współpracy z (usunięte przez administratora). Jak to on pracował ile był na budowie, wykonując swoje zadania, a ile czasu ukrywał się przed wierzycielami, którzy zjawiali się na budowie opowiadając co to za człowiek. Polecam do czytania forum gazeta krakowska lub jeszcze wcześniejsze posty z roku 2007 na forum gazeta pl Wałbrzych.

szymon

nie wpisywałem się wcześniej na tym forum, wbrew temu co twierdza właściciele firmy polrem, przepracowałem w tej firmie ponad rok, było różnie, jak kasę zarobiłem dla firmy to pracownicy dostawali wynagrodzenie jak kasa nie dochodziła - wypłat nie było, na tych przetargach co wygrałem jada chyba do dziś czyli około 15 miesięcy, nie będę zniżał się do ich poziomu i nie będę wypisywał róznych epitaetów ponieważ i tak nie zrozumieją, więc, jeżeli chcesz u nich pracować to pracuj, ale licz się z : będziesz zapierdzielał po 12 godzin dziennie, jeździł swoim autem, za byle co będziesz rozliczany i karany,jak się postawisz wylecisz, a jak odejdziesz to wyleją na ciebie wszystkie pomyje, oddałem sprawę do Sądu (usunięte przez administratora)

pracownik1

(usunięte przez administratora)byla prawda od srodka,zadnych obelg,wulgarych slow itp.a dzis nie ma.jak to teraz pisza malolaty zal oj zal.napisze wiec jeszcze raz tylko ze kr.polecam tam prace naprawde polecam idz zarob dla faceta w cieple dni chodzacego w tej samej koszulce w krate a w chlodne w czarnej skaj skorze na stare dlugi i na nasze wyplaty ktore wywalczymy w sadzie

(usunięte przez administratora)Najpierw wywołuje "wojnę" o dosłownie bzdurę by następnie robić dobrą minę do złej gry i udawać ,że nic się nie stało.Odradzam wszystkim ludziom tę firmę z powyższych względów ,poza tym nerwowość jaką wprowadza sam włąściciel nie służy niczemu ,poza tym że kosztuje pracownika mnóstwo nerwów.

marc
@pracownik 11.12.2013 09:25

polo
@marc 13.01.2014 15:06
na szkodę firmy działaliście sobie sami, nie zwalajcie winy na innych, pozostałe posty są tego potwierdzeniem...

Te posty to piszesz właśnie ty i pisz sobie co chcesz bo każdy, który pracował pod twoim śmiesznym kierownictwem wie jak naprawdę było.

pawlo

nie pracujcie w tej firmie nie polecam nikomu

Anna
@pawlo 30.10.2013 21:42
nie pracujcie w tej firmie nie polecam nikomu

ten wpis dokonała osoba która działała na szkodę firmy i zwalała winę na innych

kenio

negatywne wpisy na temat POLREM to bzdura, praca w firmie bardzo dobra, pracuje już ponad 6 miesięcy i jest super, po okresie próbnym otrzymałem dobre wynagrodzenie - jestem bardzo zadowolony, zupełnie nie rozumiem negatywnych wpisów na temat szefa - wymagający normalny właściciel, który za dobrą pracę na pewno wynagrodzi a za [usunięte przez moderatora] może wywalić, trzeba dobrze pracować i na pewno będzie to uwzględnione przy wypłcie, w polrem nie ma miejsca na lenisto i pijaństwo - za to wylatuje się w 1 min., a ja to pochwalam, jeżeli ktoś ma wątpliwości aby się zatrudnić w polrem to radzę sprawdzić samemu jak jest a nie czytać negatywów na forum, bo to poprostu kłamstwo lub zemsta, pozdrawiam obeny pracownik polrem

pomózcie

anonim - 2011-10-10 18:00:27 jest to nierzetelna firma ludzie uwarzajcie na nia.stawka godzinowa 5zł [usunięte przez moderatora]nie wypłacalni nie idzcie tam do pracy to dobra ta firma czy nie ? bo chce sie zatrudnic to niej ile tam płaca legalnie sie robi ? oni teraz w świebodzicach mur stawiaja to ta firma tak?dziekuje za odp

bosz

[usunięte przez moderatora]Zacny komentarz ofiaro przemysłu intelektualnego...co ty możesz wiedzieć o ojcu tej osoby do której piszesz, nie wiedzac nawet kim jest (conajmniej żałosne) chyba, że piszesz jakieś urywki ze swojego dzieciństwa ? ;) Tak się składa że kierownictwo polremu wycyckało niejedną osobę na monecie, ja i moi znajomi dostaliśmy może 25-30% ustalonej kwoty do tego kontakt telefoniczny został jak by to powiedzieć "zerwany" nie wiem jak ten człowiek może spokojnie spać w nocy no ale widać [usunięte przez moderatora] trzeba się urodzić...

jest to nierzetelna firma ludzie uwarzajcie na nia.stawka godzinowa 5zł [usunięte przez moderatora] nie wypłacalni nie idzcie tam do pracy

Zostaw opinię o polrem s.c - Grębocice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie polrem s.c