Polrem s.c.
counter
2 20 38 5 1
anonim Nowy wpis

sromi Nowy wpis

Szczerze mówiąc jest wiele lepszych firm i wiele osób Wam to powie. Dla tej jednak nie jest priorytetem ta walka a spokojne prowadzenie interesu i zarobek na siebie. Polrem póki co moim zdaniem z tym zadaniem sobie radzi. A ludzie jak już przychodzą to jednak zostają na dłużej

horse Nowy wpis

Normalnie ręce opadają. Tu też same niedouki, zasięgnijcie trochę wiedzy na temat prawa spółek i kwestii upadłości firm, bo same "obserwatory" i brednie wypisują. A po drugie to załóżcie sami działalność gospodarczą to zobaczycie jakie to kokosy i jak zatrudnicie sobie - jak pisał obserwator "osoby wykwalifikowane, znające się na robocie" i jakie zyski w Polsce można osiągnąć.

popieram obserwator Nowy wpis

to co piszesz jest prawda ważne jest żeby szef kase miał Ty nie musisz a pozatym firma polrem ma ogłoszoną upadłość od stycznia wiec jak może zatrudniać pracowników?

obserwator

Firma nie jest zła do momentu kiedy jesteś firmie potrzebny. W momencie kiedy robisz się zbędny zaczynają się cyrki.Cięcie stawek i godzin spóźnienia z wypłatą, a jak kończy ci się umowa to i nie ma wynagrodzenia za ostatnie miesiące, i trzeba straszyć sądem pracy. Co do dłuższego czasu pracy to max 12 miesięcy, więc co to za robota w której się szarpiesz, a na koniec dostajesz kopa, i jeszcze wielkie pretensje.Osobiście znam trzy osoby którym firma Polrem nie zapłaciła za pracę za ostatnie miesiące i są to osoby wykwalifikowane, znające się na robocie. Tak na koniec nie tylko Pan Szymon K. wypowiada się na forum. Takich informacji w biurze potencjalny pracownik nie usłyszy, bo w biurze wszystko jest super. Pozdrowienia dla Polremu!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

firma

Nikt nie pisze o jakieś tam sprawie bo nie ma żadnej sprawy. Sprawy pracownicze zalatwia się w biurze, a nie na forum gowork. Na tym forum pisze jedynie Kopciuch który oszukał firmę i ma sprawę karną skierowaną do sądu.

firma

.....oszust,cygan,dziad to własnie opisałeś siebie Kopciuch bo ty własnie tym jesteś i wszyscy z forum gazeta krakowska i forum gazeta pl. przyznają nam rację ( firma kamjan, sajmonbruk - sądowy zakaz prowadzenia działalności gospodarczej ). Nic innego nie potrafisz tylko oszukiwać ludzi, wziąć nawet ostatnie uczciwie zarobione pieniądze od ludzi jako zaliczkę i ani materiału ani zrobionej usługi.

szef firmy polrem to oszust,cygan,dziad nie placi a wymaga,z wyplata duze opuznienia i krojenie stawki poprostuy dziad jakich malo.kazdego kroji a sobie liczy.nie polecam nikomu tam pracowac.mega negatyw

firma

Uderz w stół a nożyce się odezwą. Przecież wiadomo,że to Kopciuch reprezentowany. przez matkę T. Kopciuch ha ha ha... Grunt ci się pali pod nogami bo następnych wkręciłeś na swoje roboty brukarskie. których nie wykonałeś, a zaliczki pobrałeś. Dosięgnie cię jeszcze ręka sprawiedliwości, oj dosięgnie.

firma

Uderz w stół a nożyce się odezwą. Przecierz wiadomo,że to Kopciuch reprezentowany. przez matkę T. Kopciuch ha ha ha... Grunt ci się pali pod nogami bo następnych wkręciłeś na swoje roboty brukarskie. których nie wykonałeś, a zaliczki pobrałeś. Dosięgnie cię jeszcze ręka sprawiedliwości, oj dosięgnie.

pracownik2

znowu się starmach wykreca, wszyscy sa winni tylko nie on starmach oddaj kase pracownik ze świebodzic - może coś ci to powie

firma

ten wpis pracownik2 o wynagrodzeniu pisze osoba której pali się grunt pod nogami, gdyż dotarła do nas Pani, którą oszukł jako firma drog bud (usunięte przez administratora). Prosze poczytać w google ( firma sajmonbruk, kamjan ).

pracownik2

Od Ponad roku nie zapłacili zaległego wynagrodzenia.

A mi płaciła. Była robota i była wypłata, nie zawsze na czas ale była. Pracowałem już w kilku firmach, w których do dnia dzisiejszego nie dostałem kasy.

nie polecam tej firmy, nie płaci

Zenek

W tych czasach aby otrzymać bony to musisz zatrudnić się w dużych firmach gdzie zatrudniają ponad 200 osób, w budżetówkach albo w kopalni, gdzie będziesz miał 13 tkę 14-tkę, ołówkowe, wczasy pod gruszą, zyski.

tomek

no i te bony na święta to były czy nie za bardzo? nie wiem sam już co mam z tym robić, bo chciałem się gdzies zatrudnić w firmie podobnej branżowo, ale jednak mam nadzieje, że jest nadal rekrutacja, musze sie rozejrzeć za nowymi ofertami pracy, to może uda mi się znaleźć coś dla mnie jednak, trzymajcie kciuki

polrem

Firma ma stronę internetową na której są dane kontaktowe. Dzwonić do biura bezpośrednio albo pisać na e-maila. (usunięte przez administratora)

polrem - dziady

Leon

przeczytasz informacje na forach dot. sajmonbruk to będzie wiadomo o co chodzi

do Szymona

wpiszcie sobie w Google sajmonbruk i gazeta forum. Nie trzeba więcej komentować

Zostaw merytoryczną opinię o Polrem s.c. - Grębocice

Polrem s.c.