Ablo Sp.z o. o.

Wrocław

Opinie o Ablo Sp.z o. o.

Arek

Wyjątkowo nieuczciwy pracodawca. Jeśli masz ochotę na pracę za darmo. Ten pracodawca ci to zapewni. Jeśli myślisz, ze jesteś coś wart, oni będą ci próbować wmówić, że się mylisz.

Wiera
@admin 06.08.2015 08:36
Wiesz jakie umowy obowiązują w firmie Ablo Sp.z o. o. oraz jak przebiega proces rekrutacji? Czekamy na komentarze....

Nie obowiązują tam żadne umowy o pracę. Jedyne o co będą się starać to wymiksować od jakiejkolwiek zapłaty za pracę.

Zostaw opinię o Ablo Sp.z o. o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ablo Sp.z o. o.