Sorelpol Sp. z o.o.

Krobia

Opinie o Sorelpol Sp. z o.o.

Xxxx

Zarobki bardzo dobre ale traktowanie człowieka MASAKRA. Mnóstwo sprzedawców, którzy biegają do dyrektora donosić na robili. Dyrektor otacza się takimi ludźmi i całkowicie im ufa nie widzi tego że go kłamią o nim manipulują. Nie ma możliwości żadnego awansu czy jakieś kariery chyba że masz układy. Stanowczo odradzam pracy w tej firmie.

łysy

to prawda dyrektor uwaza sie za boga psy najwazniejsze . a kierownicy to nieporozumienie

agabara

Zarobki takie sobie a wymagania ponad normę praca akordowa dyrektor lepiej szanuje psy które są w firmie niż człowieka a on sam siebie uważa za Boooga a kierownicy to lepiej przemilczeć

Wiesz coś ciekawego o firmie Sorelpol Sp. z o.o.? Dodaj komentarz na forum. Od twojej opinii może zależeć czyjaś kariera.

Zostaw opinię o Sorelpol Sp. z o.o. - Krobia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sorelpol Sp. z o.o.