PPH” Tabo” T. Janicki eksport, import

Otmuchowie

Opinie o PPH” Tabo” T. Janicki eksport, import

eduardo

Właściciela to wybitne prostaki bez elementarnej znajomości języka polskiego (nie potrafią się poprawnie wysłowić, nie mówiąc o rozmowach biznesowych). Aż śmieć się chce gdy np. mówią tędyk zamiast tędy itp. Poziom ich wiedzy i profesjonalizmu jest żaden, a zachowują się jakby posiedli całą wiedzę z ogółu zagadnień. Radzę przemyśleć chęć zatrudnienia tam. Firma zdecydowanie bez przyszłości. Nie z tym zarządem.

Zostaw opinię o PPH” Tabo” T. Janicki eksport, import - Otmuchowie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPH” Tabo” T. Janicki eksport, import