Fundacja Navicula

Łódź

Opinie o Fundacja Navicula

On

Jeżeli masz pomysł na siebie i osobowość to to miejsce z pewnością Cię tego pozbawi. Samouwielbienie Pani dyr i pań kierowniczek emanuje z każdego konta. Terapeuci chcą pracować i się rozwijać, ale na każdym kroku podcina im się skrzydła.

psychologpedagog

Praca w Navicula Centrum... Pracuje to od kilku lat, panuje chaos, dyrekcja nie reaguje na sygnaly mobingu i nekania pracownikow przez kierowniczki. Kolesielstwo, uklady. Zarobki calkiem dobre, ale brak nawet czesciowego przestrzegania karty nauczyciela, co wedlug przepisow powinno miec miejsce.

Kochaś
@psychologpedagog 11.07.2016 11:29

Napisz coś więcej o pracy w Fundacji Navicula w Łodzi mam wyznaczoną rozmowę kwalifikacyjną, może nie warto tam pracować

ASIA

Ta placówka to jakaś porażka, dzieci i terapeuci to super sprawa ale wszystko co się dzieje pozatym to jast masakra. Dyrekcja jakby ich tam nie nazywać bo każda osoba \\\"na stanowisku\\\" których utworzyli sobie całą masę uważa się w tej placówce za boga a potrzeby biednych dzieci są na końcu. (usunięte przez moderatora)w tej placówce to chleb powszedni. Nie polecam Dziecieo, rodzicom ani terapeutom.

M.

A ja tam pracuję i nie żałuję, chociaż ostatnio trochę się porobiło z tymi placówkami dla autystów w Łodzi. W Naviculi jest sporo bałaganu formalnego, to fakt, ale jeśli chodzi o zaangażowanie terapeutów i wiedzę merytoryczną, to naprawdę szacun. Nie chciałabym pracować w placówce, gdzie jest przerost formy nad treścią- i dlatego polecam Navi.

Alladyn

Idealizmu to tam raczej nie widać - poza pracą zaangażowanych terapeutów. Fatalna organizacja pracy!!!

goodday

Urocza firemka w której wszyscy pracują dla idei, łącznie z panią dyrektor, która pracownikom powtarza żeby nie śmieli " dorabiać się na autyzmie" co skutkuje brakiem podwyżek dla pracowników od kilku lat:) Jesli jesteś pedagoglem lub nauczycielem to jest to dobre miejsce by zacząć przygodę z pracą z ludźmi niepełnosprawnymi jednak szybko idealistom opadają skrzydła pod wpływem marnego zarządzania oraz idealizmu finansowego dyrekcji.

Zostaw opinię o Fundacja Navicula - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja Navicula