Opinie o SIMET w Jelenia góra

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie SIMET. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w SIMET o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SIMET w Jelenia góra

Blebleble

Wyzysk pracownika, na granicy prawa, chamstwo, pogarda do tego praca za marne zarobki… poniżej minimum nadrabiane premiami… ostrzegam przed pracą w simet

Luna Nowy wpis

Chyba udają bo nie wierzę że nie widzą co się dzieje, ludzie chcą godnie żyć i zarabiać nie tylko na rachunki i chleb, zadowolony człowiek z chęcią do pracy idzie a tak jeden drugiego napuszcza i machina się rozpędza.... Państwo B. Otwórzcie oczy a Pan słodki niech zacznie działać bo zatwardzenie się robi przy wysyłkach.

Nick’o Nowy wpis
@Luna

Myślę, że góra doskonale wie co się dzieje w firmie a dyrektorzy czy tam kierownicy (nie wszyscy, jest kilka wyjątków) zarządzają ludźmi poprzez konflikt i „miękkie zastraszanie” a zwalniający się pracownicy to często tego pokłosie. W tej firmie człowiek ty tylko numerek. (usunięte przez administratora)

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w SIMET?

Czy zdarzają się nadgodziny w SIMET?

Blebleble

Firma SIMET poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Stary pracownik

Ekstra praca zarabiam jako prosty pracownik 5000 zł netto.

Młody pracownik
@Stary pracownik

Mam nadzieję że i mi kiedyś tyle zapłacą ja narazie zarabiam 3500 zł netto ale lubię tą pracę.

@Stary pracownik

Chyba na kwartał XD

Daniel

Świetna firma, wypracowana wysoka pozycja w branży do tego dobry pracodawca więc z przekonaniem polecam pracę.

@Daniel

Piszesz tak bo ci płacą za spanie i tyle w temacie.

XD

(usunięte przez administratora)o.Maszyny pod napięciem wiecznie pływają w wodzie.Powolne cięcie kosztów na szarym pracowniku.Co kwartał mniejsze premie i znikające dodatki.Chyba sprawdzają ile jeszcze pracownik wytrzyma.Później będzie płacz że ludzie nie chcą pracować na trzy zmiany w (usunięte przez administratora)

adam

Firma zatrudnia osoby niepełnosprawne, dostaje na to bardzo duże dofinansowanie. W zamian pracownicy maja marne pensje, zero szacunku. Takie troche wykorzystywanie chorych osób, smutne...:-(

Maria
@adam

Czyli bez orzeczenia nie ma szans na zatrudnienie? Mają chociaż te osoby umowe o pracę czy na zleceniu są?

Z boku

W Jeleniej jest chyba jeszcze inny Simet, bo nie mogę uwierzyć co tu widzę. W rzeczywistości wyzysk, praca w akordzie za marny grosz. 2000 na miesiąc to jest święto. Ta naprawdę firma jedzie na prawie "niewolniczej" pracy inwalidów, bo dostaje dotacje z PFRON. Ale nic się nie zmieni dopuki ludzie nie zrozumieją że można inaczej niż za miske ryżu. Ta opinia pewnie nie powisi długo bo jak widzę wszystkie nieprzychylne szybko znikają

Xxx
@Z boku

Firma dramat , wyzysk ludzi , poniewieranie pracownikami i wieczne pretensje, wyżej sraja niż (usunięte przez administratora) mają . . To już nie ten SIMET co kiedyś .

Giewont
@Z boku

(usunięte przez administratora) bzdury, ludki na produkcji zarabiają grubo ponad 3, jak kumaci… pracuje tam i chwale .. wystarczy zrozumieć specyfikę firmy. Jak nie robisz tam to nie masz opinii.. spadaj gościu z takimi ocenami …

Ąrmagedon

Nie wierzcie w wysokie place wyzysk (usunięte przez administratora) kompletny brak kompetencji kadry a nawet (usunięte przez administratora) łamanie wszystkich praw pracowniczych firma bez przyszlosci

Nowa

Czy w Simecie będzie można kiedyś liczyć na pakiet multisport, luxmed i porządne ubezpieczenie grupowe? Moglibyscie dać spokój z wyjściami do teatru i na kabarety. Myślę, że madrzej moglibyscie zainwestować te pieniądze.

Młoda

Czy wie ktoś jak szybko można awansować?? Bo narazie zarobki to jakiś żart

Maciek

Czy osoby z orzeczeniem są zatrudniane?

dasdsasa

Witam, czy mógłby ktoś napisać ile zarabia sie na stanowisku frezera? I cos o tej pracy czy warto

Norbert

Czy trudno dostać się tu do pracy? Jakie firma ma wymagania od kandydata?

Adrian

Firma jest wspaniała duża pensja na start oraz z czasem rośnie. To jedyna firma w Jeleniej Górze która daje takie możliwości rozwoju ciągłe szkolenia oraz awanse adekwatnie do umiejętności.

Kamil

Wielkie doświadczenie w branży. Super opinie w internecie tylko tu tak pusto, dlaczego?

Zostaw merytoryczną opinię o SIMET - Jelenia góra

• Jak się pracuje w SIMET?

Zobacz opinie na temat firmy SIMET tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIMET?

SIMET