ELGIS Garbatka

Ponikwa

Opinie o ELGIS Garbatka

Dominika

@Devil co mógłbyś powiedzieć o strukturze firmy, warunkach zatrudnienia, panującej atmosferze? Jak Ty oceniasz ELGIS Garbatka jako pracodawcę? Twoja opinia będzie pomocna osobom, które przed złożeniem CV, chcą pozyskać jak najwięcej informacji o tej firmie.

mandarynka

Specjalista Techniczny ds. oświetlenia jest potrzebny nowy w firmie

Devil

Jestem byłym pracownikiem tej "magicznej" firmy - co chcecie wiedzieć ??

były pracownik

A może warto skontaktować się z byłymi pracownikami firmy ELGIS ? Pełno ich pracuje w innych firmach z byłego woj. radomskiego. Wtedy otrzyma się rzetelne opinie.

Gosia

@ Mareczek Jak popracujesz w tej firmie to będziesz wiedział dlaczego jak najdalej. Rzeczywiście było tu dwa razy więcej negatywnych opinii niż pozytywnych, ale ich nie ma...

daro

Od tego zakładu jak najdalej.

Miro

Ile kosztuje wyczyszczenie strony z negatywnych opinii? Wcześniej było dużo opinii byłych pracowników (a takich jest dużo) i te opnie zniknęły.

zdezorientowana

Czemu pracowałeś tylko 3 miesiące? sam zrezygnowałeś czy to był okres próbny może? jak to jest z wypłatą, szef proponował czy sam musiałeś podać? dostałam zaproszenie na rozmowę i po tych komentarzach nie wiem czy jej nie odwołać choć to by była pewnie głupota... Jeśli możesz to powiedz ile miałeś tej podstawy. W tym dziale sprzedaży dużo osób pracuje?Jeszcze jedno pytanie: na rozmowie jakie zadawali Ci pytania? Byłabym niezmiernie wdzięczna za odpowiedzi

tom.woj2377@onet.pl

Rozmowa kwalifikacyjna z właścicielem firmy ELGIS-racjonalna. Płaci i wymaga-to gospodarka kapitalistyczna. Uśmiech i oczy córki uczestniczącej w rozmowie urocze-dekoncentrujące,ale miłe-gratulacje.

tom.woj2377@onet.pl

proszę o aktualne opinie o firmie Elgis.

drummer

witam, a jak atmosfera w biurze? moglibyście coś napisać więcej niż jedno zdanie na temat tej firmy?

nowy

staram się o pracę jako pomoc księgowej w tym zakladzie może powiecie coś więcej na temat tej księgowej

?

lujza
@ 17.09.2013 15:40
Witam, czy jakieś nowsze opinie na temat tej firmy ktoś posiada? czy nadal jest tak jak piszą poprzednicy?...

Jak najdalej

Zostaw opinię o ELGIS Garbatka - Ponikwa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELGIS Garbatka