KLINGER w Polsce Sp. z o. o.

Wrocław

Opinie o KLINGER w Polsce Sp. z o. o.

inz

rekrutacja profesjonalna, wieloetapowa, wymagająca, ale można powiedzieć, że wręcz wzorowa. firma pokrywa koszty dojazdu do siedziby z innego miasta niemniej jednak obiecany feedback do kandydata nie dociera.

Karolina

Potwierdzam – rekrutacja jest wieloetapowa i wymaga nieco zaangażowania, o czym prowadzący rekrutację na wstępie mnie poinformował – od początku wiedziałam w co gram. Moje rozmowy na Skype i w siedzibie nie były aż tak długie, jak przedmówcy, ale co najważniejsze dawały mi, jako kandydatce, mnóstwo informacji o firmie. Po raz pierwszy w swojej bogatej karierze miałam poczucie równowagi stron – nie tylko ja przedstawiałam siebie, ale również potencjalny pracodawca – swoją firmę, organizację, sposób pracy inżynierów sprzedaży itp. itd. Mimo, iż ostatecznie nie doszło do podjęcia przeze mnie współpracy z tą firmą, wspominam rekrutację pozytywnie, jako cenne dla mnie doświadczenie. Także ostatni etap w formie przyjaźnie przeprowadzonego assessment center. Życzyłabym sobie i innym, aby wszystkie rekrutacje wyglądały tak profesjonalnie i przebiegały w atmosferze wzajemnego szacunku.

Wiesz co dzieje się w firmie KLINGER w Polsce Sp. z o. o., jak traktowani są pracownicy i czy trudno jest wywalczyć podwyżkę? Czekamy na Twoje opinie.

Zostaw opinię o KLINGER w Polsce Sp. z o. o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KLINGER w Polsce Sp. z o. o.