Gabinet Kosmetyczny w Garden SPA Hotelu Galicja

Oświęcim

Opinie o Gabinet Kosmetyczny w Garden SPA Hotelu Galicja

Alicja

Nie polecam usług depilacji w salonie. Po ponad 1.5 godzinnym zabiegu okazało się, że kosmetyczka nie usunęła większości włosów, ponieważ ich nie czuła. Włosy które nie poddały się woskowi wyrywane zostały pęsetą, która też nie pomogła, gdyż dużo obszarów było nie ogolonych. W pomieszczeniu relaksującym na łóżkach były brudne gąbki, a prasa tam dostępna była stara i porwane kartki miała. w pomieszczeniu zabiegowym nie było odpowiedniego świata, a główna lampa nie działa. Muzykę uspokajającą zagłuszała muzyka lecąca z wesela powyżej.

Zostaw opinię o Gabinet Kosmetyczny w Garden SPA Hotelu Galicja - Oświęcim

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gabinet Kosmetyczny w Garden SPA Hotelu Galicja