Opinie o Infrator Polska Sp. z o.o. w

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Infrator Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Infrator Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infrator Polska Sp. z o.o. w

Łukasz Nowy wpis

Macie święta pracujące ?

Rower Nowy wpis

OLX - teraz opanuje ... gratuluje MK

Konrad Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma prowadzi teraz rekrutacje, jakieś info?

Bolek Nowy wpis
@Konrad

rekrutacje ... juz lece...

Aneta

@M.K., czy możesz w takim razie wytłumaczyć dlaczego nadal zaglądasz na forum i interesujesz się losami firmy Infrator Polska? Czy z perspektywy czasu uważasz, że czas spędzony w tej firmie można uznać za pożyteczny? Na forum na pewno jest kilku potencjalnych kandydatów, którzy czytają każdy wpis, ale nie chcą się ujawniać. Twoje zdanie może mieć dla nich kluczowe znaczenie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Infrator Polska Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
M.K.

@Aneta - wrócić do tej firmy??!! no to na pewno jak bym chciał charytatywnie wspierać rodzinę pana K. i pracować bez wynagrodzenia !

Aneta

@Antek, Twoja wypowiedź nie wnosi zupełnie nic do wątku o firmie Infrator. Jeżeli nie jest od dłuższego czasu pracownikiem tej firmy, to skąd posiadasz o niej aktualne informacje? Czasami sytuacja w firmie zmienia się z tygodnia na tydzień, a pracownicy zmieniają swoje zdanie. Może po prostu chciałbyś do tej firmy wrócić i żałujesz swojego odejścia?

Antek

Infrator - istnieje jeszcze ? Pracowałem tam kiedyś i już wtedy to co piszecie. Rodzina zmienia firmy i nazwy a my płacimy podadki za nich. Nie ładnie ale prawda, na koleji była praca za marne wynagrodzenie i to nie regularnie. Szef miał R8 nowom i A8 ktoś musiał zapłacić za paliwo i imprezy w Gołembiewskim!

Jacek

Powiedzcie czy jest jakiś powód, że tak rzadko zaglądacie na forum żeby napisać kilka zdań o firmie?

Wyrska

UWAGA - Nie polecam / do stycznia nie płacom / ZUS opłaca wszystkim minimalne wynagrodzenie !! Wstyd - Mariusz zapłać co się należy a nie rób ludzi w c... ! Dotego lawanda - Tychy ... BmKa tu już resztki .... kiedy się prokuratura doszuka wszystkich kanałów u MK ! Jak już się nie da to obczerniac resztę świata ... Mariusz biznesmen bez skrupułów , na koszte inych spszeda nawet resztę świata

Irek

Infrator Polska ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Dziwię się , że ktoś miał problemy z firmą.

Aneta

@Heniek opisana sytuacja miała miejsce 3 lata temu? Jak wyglada sytuacja w firmie obecnie? Czy aktualni pracownicy rownież mogą opowiedzieć o swoich wrażeniach z pracy? Każda firma to organizm, którym ciągle się zmienia. Czy w tym przypadku rownież?

Heniek

Wszystko się zgadza 3 lata z oszustem się sądziłem i wygrałem 92% takiego cwaniaka to powinni zamknąć wraz Agnieszka tęga cwaniara oj kobieto masz szczęście ze nie poszłaś siedzieć za fałszywe zeznania w sądzie ale jeszcze udowodnię w sądzie!!! Kuzwik myślał ze wtrafil na biedaka to nie ma kasy i na adwokatów oj będziesz miesz miał następnego komornika. Jeśli chcecie wspolpracowac z ta firmom to napięcie swoją umowę współpracy i informować SMS o problemach i mieć potwierdzenia w sądzie i mieć swój tel żeby mieć smsy i napisane mieć oswiadzczenia co do zmian firma to oszustwo jedno robicie tylko na nich!!!!! Jak podpisujesz umowę to napisz ze wyjazd za 2 3 dni bo jak podpiszesz to znajdzie ładunek da ci samochód i ruszaj na Europę w jednych majtkach. Wszystko ładnie na rozmowie a co do wynagrodzeń jest zwożony do nie płacenia i kombinowania żeby ci nie zapłać !!! Nigdy mu nic nie podpisujcie jak policzy wam za jakiesz kilometry bo i tak przegrał w sądzie za dodatkowe kilometry z motami obciążeniami w umówię dopuszczę ze po zakończenie dnia kierujecie się na parking co wy wyszukacie w nawigacji a nie on w goglach po fakcie więcej informacj pod maelem glen17@poczta.fm ten oszust chciał wyudzic odemnie 16500zl tylko mu się nie udało i stracił więcej. I panie Rudolfie spotkamy się w sądzie na nowych sprawach zbieraj kasę na odwokata to znaczy musisz oszukiwać bo miesiące w styczeń słaby a frachty po 100 € to dopiero oszukujesz kierowców. Spotkamy się w sądzie cwaniaczku tylko żeby ci starczyło paliwa w Bmw 750 co audi spaliłeś czy kolejny Lising na pokaz się pan preze który ma kupę długów i każdy go ściga. Cykor i dupor po przegraniu sprawy wydzwania żeby nie iść do komornika ze on zapłaci pisze oświadczenia i tak nie płaci nawet jak ma wyrok sądu apelacyjnego!!!! Odwiedzi cię komornik o i nie z Mikołowa kolega twój.

Aneta

A na jakie warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć pracownicy Infrator Polska? Pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego co lubisz w swojej pracy.

paulo

Jedyne wartościowe kobiety, które pracowały dawno się pozwalniały b o nie mogły już patrzeć na wasze przekręty.

Księgowa

Z całego serca polecam tę firmę. Ciepła i rodzinna atmosfera. Co prawda nie pracowałam na stanowisku kierowcy, ale w tej samej firmie co wszyscy kierowcy i spedytorzy. Kobiety w biurze są uprzejme i pomocne. Szef wymagający.. jak każdy. Biuro nowoczesne. Na prawdę zainteresowanym polecam poczytać artykuły w internecie jak portal Go Work zarabia pieniądze. Dodają negatywne komentarze na profilu pracodawcy, a później chcą tysiące za usunięcie bardzo szkodliwej dla właściciela firmy opinii. Pewnie to co napisałam też zostanie usunięte. Jak ktoś pracuje i jest mu dobrze to dlaczego ma pisać pozytywną opinię? Właściciel Go Work wymyślił idealny biznes... zbiera miliony, ale bardzo dużym kosztem pracodawców. Spróbujcie prowadzić biznes w Polsce i 5 razy się zastanówcie zanim napiszecie brednie na temat tej czy innej firmy.

WTF

No nie wiem, pracowałem u nich rok i 2 mce i było ok. Wiadomo, dużo pracy, ale kasa przyzwoita i atmosfera w robocie spoko. Nie jesteś czasem tym kolesiem co wyleciał dyscyplinarnie? Bo twoje komenty to same hejty.

Hihi

Poeta tylko głowa nie ta

Nobel

Co za żenada nieudacznicy płaczą i tworzą poeci k....wa ,ja tez szukam tak zwanych normalnych ludzi do pracy ale w Polsce jest to awykonalne

Mario

Tak to jest jak każdy bez żadnych konsekwencji może pisać co chce ...tylko jeden z drugim nie wie ze nie jest anonimowy a za oszczerstwa oraz obraźliwe teksty może być pociągnięty do odpowiedzialności ...uprzejmie informuje Człowieka z Sosnowca ze jego SMS yyy będę do wglądu na stronie która się tworzy ...Z numerem tel i nazwiskiem i IP tylko rowniez przypuszczam a nawet jestem pewny ze większość tych komentarzy to piszą ze cztery osoby ,za jakiś czas ujawnię nazwiska i tel tych osób oraz wyroki Sądu :)))) pozdrawiam:)

Misiek

Polecam , samochody max 2 letnie firma godna polecenia

Zostaw merytoryczną opinię o Infrator Polska Sp. z o.o.

Infrator Polska Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 75 ocen.

Infrator Polska Sp. z o.o.