Limatherm limanowa

Opinie o Limatherm limanowa

wacek

Praca w L jest dobra, a przedewszystkim lekka. Proponuję się zatrudnić w innej firmie żeby mieć porównanie; będzie jeszcze gorzej. Firma stawia na rozwój więc oczekuje efektu lub talentu od pracownika (zależy od stanowiska). Tarcia były, są i będą na wszystkich stanowiskach, tak wygląda rzeczywistość. Tylko zgubne jest jeżeli tarcia mają związek z własnym widzimisie (to ja jestem najważniejszy), a nie efektem wykonywanej pracy na rzecz i dobro firmy. Jeżeli my nie będziemy dbali o firmę, to ona nie zadba o nas albo zaczną to robić inni, mniej wymagający (np. Ukraińcy, Rumuni). Więc nie ma co ględzić trzeba się wziąć do pracy i osiągać jakieś efekty albo zmienić (rozwiązanie zawsze jest).

Izeron

Limanowa nie jest jakąś nie wiadomo jak wielką metropolią czy centrum kulturowym więc uznać trzeba, że firma nie potrzebuje ciągłych zmian. Jeżeli na chwilę obecną funkcjonują względnie w optymalnym stanie to przyznaję, że są w firmie na tyle świadomi, aby tylko ciągle umieć się dopasowywać do sytuacji na rynkach.

szary

Witam, jakoś tu cicho się zrobiło a mnie interesuje czy coś zmieniło się w firmie Limatherm na szczeblu organizacji pracy, na któą tak narzekaliście. Może z nowym rokiem jest jakaś poprawa. Wie ktoś jak obecnie zarządzają kapitałem ludzkim, czy coś się zmieniło w kwestii organizacji czasu pracy i w kwestii zarobków? Jakieś podwyżki?

rekin

no tak jak ktoś wspomniał najlepiej byłoby nic nie robić i brać za to kasę ale niestety tak się w życiu nie da i trzeba się jednak wysilić. może praca nie jest najprzyjemniejsza i najłatwiejsza ale jest. nie ma co narzekać. Firma jest spora ma doświadczenie w tym co robi ijest ceniona. dla pracownika oznacza to że jest wypłacalna i w miare sabilna wiec jest ok

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Limatherm limanowa? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
pol

pracowałem w firmie zagranicznej w polsce i też nie było cacy

seba

nie ma co wybrzydzać pracę można zmienić ja kiedyś nie pracowałem jakiś czas i zatrudniłem się tutaj i nie żałuję bo mam pracę choć wolałbym nic nie robić

cbck

Miałem nieprzyjemność kupić produkt który Limatherm dystybuuje, chcaiłem go zwrócić z powodu niezgodności z zamówieniem, ale Kierownik [usunięte przez moderatora] zapiera się kończynami i sprawa jest zamknięta. Nie ma z kim gadać. Jeśli tak traktuje się tam klienta to pracownikom mogę tylko współczuć.

A co sądzicie o kierowniku J[usunięte przez moderatora] ? Nazwiska nie znam!

prac

Hej ho, już niedługo znowu podwyżka!!!! Rośnie minimalna!!! Gdyby nie [usunięte przez moderatora] .....

firma byla w gazecie Dzienniku Zachodnim-jakie tam pisali bzdury,W telewizji regionalnek TVP Katowice-jak by podszedl tren z telewizji to bym powiedzial CAŁA PRAWDE o tej firmie..Cała Polska by usłyszała...

kierowca x

Pan dyrektor mysli ze jest bez karny i mu wszystko mozna.Tak samo S[usunięte przez moderatora] jest nie lepszy z Kierowniczka pania U[usunięte przez moderatora] .Wkacu za nie dlugo sie weznie za nich panstwowa inspekcja pracy.

nic się nie martwcie od 1 stycznia podwyżki!!!! rośnie minimalna!!! normalnie nie będę wiedział co z tymi pieniędzmi robić. a swoją drogą wypowiedź kolegi powyżej na pewno nie zostanie zauważona no chyba że ktoś ją wydrukuje i powiesi na tablicy żeby Pan .... mógł się poczuć urażony że ktoś odważył się napisać prawdę. niestety teraz wielki brat widzi wszystko

hehehe

Mierzenie czasu stoperem i grzebanie w koszu przez p. prezesa o to co można zobaczyc w tym zakładzie.

koniec

Firma padnie bo nie wiem czy jest w Polsce ba we wszechświecie firma gdzie prezes i jego świta zamiast dbać o zamówienia i wyższe cele to biega ze stoperem w ręku i mierzy czas jak ktoś pracuje. [usunięte przez moderatora]

Ten wielki LIMATHERM to jakaś ściema,produkcja tam upada. W tej firmie ma dobrze tylko zarząd, pan U[usunięte przez moderatora] i jego świta,ktorzy maja się za bogów.Ta firma to kolejny dowód że w Polsce można się dorobić na upadającej firmie.Mamy 21 wiek a firma jest zarządzana jak dawny PRLowski KFAP. wiedz nie dziwi mnie że połowa firmy jest już w Katowicach.

emite

Hehe limatherm , oni szukają wołów do pracy i to chyba niedługo już monitorowanych, dno...

quazalot

Praca wydawała by sie lekka jednak sposób zarzadzania kapitałem ludzkim jest na poziomie dna!! Po prostu stosuje sie praktyke bata a nie kija i marchewki. Zarobki na poczatku na poziomie minimalnej krajowej bez szans na wyzsze- ot cały limatherm

ala

Praca tam to straszna udręka. Nic tylko ciągłe podchody układy układziki próby sił. Nie polecam młodym osobom, chętnych do pracy szkoda czasu, jeśli macie możliwość to trzymać się od tego przybytku z dala.

ktoś

chyba szkoda tej Firmy tak rozkładać -fachowców brak-Tych , którzy wszystko wypracowali teraz się ich nie zauważa--honor nie pozwala starać się o grupę

Zostaw merytoryczną opinię o Limatherm limanowa - Limanowa

• Jak się pracuje w Limatherm limanowa?

Zobacz opinie na temat firmy Limatherm limanowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Limatherm limanowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Limatherm limanowa