Vezet

Warmenhuizen

Opinie o Vezet

Maja

@N dziękuję za odpowiedź. To ważna informacja, że jest możliwość zmiany stanowiska. Piszesz, że pracujesz przez agencje pracy. Czy firma Vezet tylko w ten sposób zatrudnia do tego działu? Czy po pewnym czasie jest możliwość przejścia na pracę bezpośrednio przez firmę?

Maja

@N możesz powiedzieć coś więcej o swojej historii z Vezet? Piszesz, że polecasz pracę u tego pracodawcy. Możesz powiedzieć dlaczego? Takie konkretne informacje będą najbardziej pomocne i cenne dla osób, które obecnie są w trakcie poszukiwania nowego miejsca pracy. Co jeszcze możesz im podpowiedzieć?

N
@Maja 01.09.2017 14:13

Sympatyczni ludzie... Niesamowita różnorodność (mowa o pochodzeniu)- jak dla mnie super, nie jestem rasiską i uwielbiam poznawać nowe osoby, zwłaszcza z innych państw, dzięki czemu możesz nauczyć się kilku języków (wnioskuję sama po sobie). Praca nie jest ciężka. Jeśli coś Ci "nie pasuje" możesz iść do szefa i poprosić o zmianę stanowiska. Plusem jest to, że codziennie pracujesz przy innej taśmie, dzięki czemu nie odczuwasz aż takiej nudy (choć praca sama w sobie bywa nudna- standard, tak jest wszędzie, gdy robisz codziennie podobne rzeczy)... Ja pracowałam przez Tempo-Team- jak najbardziej polecam! Wypłaty co tydzień, pieniądze dobre... Ale co do Vezetu- jak dla mnie praca spoko. Minus: jest zimno, no ale w końcu to praca w chłodni :)

N

JP- to po co tu siedzisz? ;) Wracaj do Pl i nie narzekaj PS. Polecam pracę w Vezecie.

Maja

@JVna jakim stanowisku tak wygląda praca? Piszesz dużo o słabszych stronach pracy. A co jest na plus? Jakie są mocne strony pracy w Vezet?

JV

Zimno, głośno, mokro, nieprzyjemnie. Ubrania do bielizny przesiąkają zapachem warzyw a nogawki spodni razem ze skarpetkami nierzadko zalewane są przez jakiegoś barana wodą z węża. Z komunikacją problem - bardzo dużo osób nie potrafi mówić po angielsku, nawet przełożeni. Praca przede wszystkim dla starych ludzi i robotów...

Maja

@JP rozumiem, że nie masz dobrej opinii na temat Vezet jako pracodawcy. Dlaczego? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z firmą?

@Maja 07.06.2017 15:14

Witam, ja nie mam tylko o VEZET takiej opinii a o całym zachodzie, posiedzisz tyle co ja w Holandii to sama zrozumiesz.

JP

Dlaczego nie ma tu kciuka w dół? Byłby bardziej przydatny

Maja

Pracujesz w Vezet? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twojej pracy. Na jakie warunki zatrudnienia/benfity mogą liczyć pracownicy?

JP

Witam,Widzę że wy dalej: super praca, idealne warunki, itd, itp. Czy wam wszystkim naprawde odebrało rozum, nie widzicie że jesteście zwykłymi parobkami zachwycającymi się byle gównem. Niech mi ktoś wytłumaczy bo możę to ja jestem niet normal. Jak można się cieszyć z wycinania głąbów z kapusty, albo z wykładania pizzy na band, a do tego jeszcze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nadgodziny. Polacy to naród prawdziwych parobków i idiotów. Cały zachód przez pokolenia nas tak sobie wytresował. W tym miejscu chciałbym przeprosić wszystkich, którzy mają jeszcze resztki rozumu i ambicji i nie zachwycają się tym gównem. Reszta niech idzie po rozum do głowy, bo sami sobie zakładacie chomonto na łeb

krzysiekbielecki

Witam wybiera sie ktos do warmenhuzen do nich na 9.03.2017 jak cos to mail krzysiekbielecki22@gmail.com

Yjek

Stawka niewiele wyzsza niz 9e na godzine, praca dwuzmianowa (7-16 i 16-1). Trzeba znac w miare angielski albo byc bardzo pewnym siebie zeby porozumiewac sie na migi :D jak dla mnie pierwsze dwa tygodnie byly ciezkie, pewne rzeczy trzeba ogarnac, kilku sie nauczyc - pozniej wszystko jest bardzo proste. Godziny spokojnie sa, 37-40 tygodniowo. Ewentualnie przy drugich zmianach troche gorzej. Co do samej pracy to nie jest ciezka, bardziej nudna i nuzaca. Trzeba przyzwyczaic sie tez do niskiej temperatury(ok 6 stopni). Wiekszosc ludzi pomocna i usmiechnieta chociaz zdarzaja sie tez wredne osoby, jak wszedzie. Na kantynie w miare tani bufet, darmowa zupa na przerwie, lodowki, mikrofalowki. Dwie przerwy po 30minut takze zle nie jest. Praca godna polecenia, byleby sie przejmowac sie na poczatku ze ktos kreci glowa albo poprawia po tobie. Nie ma stawki wiekowej - przynajmniej przez tempo team. Mam nadzueje, ze opinia okaze sie pomocna :)

cudny

Hej, ale wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

Gosc

Jestem po pierwszym dniu pracy w Vezet. Zmiany sa od 7-16 i od 16-1....mozliwe nadgodziny, ktore proponowali juz pierwszego dnia. Praca codziennie w innym miejscu na pakowaniu, krojeniu etc...Ogloszenie znalezione na niedziela.nl. Zobaczymy po pierwszej tygodniowce :p

gosc

Ranstad prowadzi nabory do Vezet, przez Tempo Team....jade w weekend. Zobaczymy, co z tego wyjdzie

magda

Czy ma ktoś namiary na polskie biura przez które można zatrudnić się do zakładu Vezet przy sałatkach?

vv

Jakieś nowe opinie o pracy, zakwaterowaniu, zarobkach?

Jacek P.

Sama praca nie była zla, codziennie inne zajecie, mila atmosfera, przyjazni ludzie, ale... Jak w każdej większej zbiorowości ludzi,tam tez trzeba uwazac na konfidentow, czyli popularnie zwany gatunek "ludzi": podpierdalaczy. W VEZECIE poznałem dwóch, jeden to ciemny kręcony typ w sporych okularach i czerwonym berecie na lbie o imieniu Krejg(napisałem może poprawnie, a moze nie), na niego trzeba szczególnie uwazac. Drugi z " wielce szanownych panow" jest szefem na tym dziale, bialy kitel, biale wlosy, starszy stateczny pan. Czy bycie szefem,a raczej jednym z szefof, dzialu jednego z wielu, usprawiedliwia go od podpierdalania? nie wydaje mnie się. I nie mowie tu o rzeczach typu kradziesz, agresja, zrobienie komus szkody. Mowie tu o zjedzeniu paru kesow resztek tuńczyka z opróżnionego worka, który później idzie do smieci. Przez takich jak oni, później ty tez idziesz do smieci. Tak postepuje z ludzmi fabryka, która co tydzień wyrzuca w kontener tony żarcia. Pewnie ta opinia niektórym się nie spodoba, ale moglem napisac prawde i tylko prawde. Takich jak tych dwóch panow jest tam więcej, podjadaczy z pewnoscia tez, ale czy ci podjadacze uszczuplają zyski fabryki? nie wydaje mnie się. Odwroc glowe w druga strone i udawaj ze nic nie widzisz. Tak robia LUDZIE. Zycie jest wtedy prostsze. Konfident to najparszywszy typ człowieka, gorszy od kurwy i złodzieja. Pozdrawiam wszystkich normalnych

Maciej L.

Nadal pragnę się dowiedzieć. Czy ktoś tam pracował na stałe czy przez biuro. Dziękuje i pozdrawiam

dorota

Mi również się dobrze pracowało miła atmosfera jeżeli się ma jakiś problemy na taśmie szukają innego rozwiązania mile wspominam tamte chwile Polacy którzy tam pracują na stałe są życzliwi i chętni pomocy

cesarz

trzeba znac jakis jezyk obcy perfekt?

Maciek L.

Czy pracowaliście bez pośrednio w tej firmie, czy poprzez jakieś aizen Biuro Dziękuje za odpowiedź

pysia

Fajna praca,troche zimno.Duzy zaklad ,duzo obcokrajowcow.

Magda

Witam Wszystkich :) Chciałabym z miejsca poinformować wszytskich że praca na Vezecie jest idealna. Mili ludzie, atmosfera panująca na hali spokojna, żadnych problemów porozumiewania sie Gdybym miała taką możliwość chętnie wróciłabym tam do pracy :) Pozdrawiam Magda

X
@Magda 13.01.2011 04:22

Zgadzam się pracowałam w tej firmie i jest super fajna praca fajni ludzie różnej narodowości dobre zarobki surowo przestrzegane przepisy BHP gdyby jeszcze była możliwość zatrudnienia bezpośrednio w tej firmie to byłby sukcesu

Zostaw opinię o Vezet - Warmenhuizen

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vezet