Investment gruop

Katowice

Opinie o Investment gruop

Pucus

Polecam firmę jedynie jako uczestnictwo w szkoleniu, dobrze przygotowują do samodzielniej pracy na stanowisku sprzedażowym, natomiast zarobki - powiem tak .... nie do końca satysfakcjonujące. Uczestniczyłem w programie 1000 wizytówek (przez lipiec - wrzesień) miałem plany ale w pod koniec sierpnia nie rozmawiając zemną rozwiązali umowę, nie podając powodu. Ogólnie poleca firmę dla szkolenia, a karierę zawodową trzeba się zastanowić.

Zostaw opinię o Investment gruop - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Investment gruop