Grecian Park Hotel

Protaras

Opinie o Grecian Park Hotel

Witam wszystkich:)Myślę,że moge się wypowiedzieć na temat pracy w tym hotelu ,spędziłam w Grecian trzy pełne sezony od maja 2004 do grudnia 2007 i bardzo miło wspominam ten okres, gorąco polecam ;)bardzo miła przyjazna atmosfera;))wielu wspanialych ludzi nie tylko z wyspy ale też emigrantów,którzy nadal tam pracują.Co do zarobków na dzień dzisiejszy to się nie orientuje , ja miałam to szczęście że zarabiałam w funtach , teraz w euro pewnie mniej płacą,pozdrawiam gia sou:)

Zostaw opinię o Grecian Park Hotel - Protaras

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grecian Park Hotel