Młyny Szczepanki

Szczepanki

Opinie o Młyny Szczepanki

Edyta

@Wi, może będzie szansa byś udzielił kilku informacji na temat firmy. Piszesz, że pracowałeś 6 lat, firma się rozwijała a co dalej? Teraz nikt jej nie chwali? Nastąpiły jakieś zmiany? Młyn ma 25 lat, więc może napiszesz jak aktualnie wszystko wygląda?

Wi

Ja tam pracowałem 6 lat kiedy to firma dopiero się rozwijała wtedy było dobrze każdy sobie chwalił

laadtt

Firma jak każda inna duża firma. Ludzie na wyższych stanowiskach mają odpowiednią kasę, wyjazdy na wczasy 2 razy w roku gratis i inne premie. Szary pracownik jak zawsze poniewierany i na tych wyżej pracuje.

erty

@Uno no nigdy nic nie wiaodmo jak bedzie przeciez dopoki sczlowiek nie sporobuje to sie nie przekona przeciez a zawsze warto miec swoje zdanie jednak..

wolf

Tiago to ze twoi znajomi tam pracowali to nic nie znaczy zależy jeszcze na jakim stanowisku sam idź tam i pracuj zobaczysz jak szybko zmienisz zdanie jedna firma a różnice wynagrodzenia ogromne jedni mają ponad 3tyś i jeszcze płaconą premnie za prace w systemie a drudzy polowe tego 1.500 i tez pracują w systemie a premi nie ma jakies normy wymyślili ze ludzie juz jesc nie chodzą na przerwie bo chca zarobić pare groszy więcej takze co ty wiesz

ja

Ja tam pracowałem kilka lat i co, za nic bym tam nie wrócił są mniejsze firmy i idzie przeżyć z miesiąca na miesiąc a tu taka ogromna firma i co, Wstyd i nie mieszajmy w to rządu bo on tylko ustalił najniższą krajową ale to wcale nie znaczy że firma musi tyle płacić czy tak? Praca jest dobrze wykonana więc powinno być tez dobrze zapłacone a zresztą szkoda tu dyskutować.

Gosc

Tyle tylko ze za nadgodziny niepłaca za to wolne daja.Nawet na skromne życie taka pensja niestarczy a o opłatach typu prad,gaz,woda itp.niewspomne tak wiec co ty tu piszesz .Może i Rzad nażucił taka stawke ale skoro ludzie zap...dalają jak beduiny to powinni za to mieć płacone.

Gosc

1460Zl to nie jest zle to niech szanowne państwo z MŁYNÓW żyje z to z 2ką lub 3ką dzieci i opłaci wszystkie bieżace rachunki.Prosze się zastanowić nad tym co pan pisze bo to jest śmieszne taka firma a z ludzi parobków robią.POZDRAWIAM!!!

gość

W Młynach ludzi traktója z góry jak parobków oczekują żeby pracować jak wół a płaca 1460zł kokosy straszne no ale z biura państo ma na wszystko ,wczasy itp.a zwykłego człowieka traktują za nic wykorzystują to że pracy mało w polsce takie sa właśnie młyny dlatego radze się zastanowić za nim bedzieci chcieli iść tam do pracy naprawde niewarto!

normalny człowiek

Ogólne podejście prezesa firmy do pracownika lub przewoznika to i tu cytuję słowa jednego z właścicieli "z człowieka trzeba wycisnąć jak sok z cytryny do ostatniej kropli a skórkę wyrzucić" więc zapytanie czy taki powinien być przedsiębiorca?

kierowca

A jak nas kątroluą z paliwem , bo ciągle wszyscy spuszczamy , to śmieszne , sądy , komputery . i inne zabespieczenia i ciągle mają na nas pdejrzenia .

mądry

Kolego zgodzę się z tą opinią , zapomniałeś dodać że zarobki to są kiepskie .

kupiec@o.pl

anonim - 2011-10-05 10:52:39 Dodaj opinie o Młyny Szczepanki sp. z o.o. - Szczepanki. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy.Nie mila obsługa , atmosfera napięta ,

Zostaw opinię o Młyny Szczepanki - Szczepanki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Młyny Szczepanki