Induprogress s.c.

Katowice

Opinie o Induprogress s.c.

Induprogress

Dzień dobry - dziękujemy za opinie. Niestety wielokrotnie wynagrodzenie w pierwszej pracy bywa rozczarowujące jednakże dla nas istotne jest aby dawać szanse młodym, zdolnym ludziom którzy jeszcze w czasie trwania studiów pomimo ograniczanego czasu chcą podjąć pracę. Wynagrodzenie studentów jest oczywiście kompromisem pomiędzy czasem jaki może być poświęcony na pracę a wiedzą, doświadczeniem. Po wielu latach działalności możemy stwierdzić, że znakomita większość pracowników którzy rozpoczynali u nas pracę jako studenci pozostali z nami na wiele lat. W Induprogress cały czas pracujemy nad optymalizacją procesów zarządzania - zależy nam na tym aby Induprogress było miejscem w którym każdy inżynier będzie mógł rozwijać zwoje umiejętności i talenty.

feston

Praca dobra dla studentów. Plusy: - brak potrzebnego doswiadczenia Minusy: - Wynagrodzenie - Zarzadzanie -

Wiesz czy przyjmują do firmy Induprogress s.c. młodzież i studentów? Pomóż znaleźć innym pierwszą pracę i dodaj komentarz. Twoja opinia ma znaczenie!

Zostaw opinię o Induprogress s.c. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Induprogress s.c.