TVR Sp. z o.o.

Opinie o TVR Sp. z o.o.

haxe

Wiszą mi kasę i zupełnie się nie przejmują. Upominanie niewiele daje. Na pytanie "co z moimi pieniędzmi?", odpowiadają, że dadzą znać w przyszłym tygodniu. Minęły 3 miesiące i ani słowa nie usłyszałem i ani śladu kasy. Prawdopodobnie sprawę zgłoszę do sądu. Oprócz tego to zero szansy na rozwój kariery, nie wspominając o tym że zupełnie nie doceniają pracowników a prezesi wykorzystują stację do realizowania osobistych interesów.

Zostaw opinię o TVR Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TVR Sp. z o.o.