Opinie o ANIMEX Grupa Drobiarska S.A. w Iława

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ANIMEX Grupa Drobiarska S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ANIMEX Grupa Drobiarska S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ANIMEX Grupa Drobiarska S.A. w Iława

Polak- zwykły pracownik

panie dyrektorze, dlaczego nie zaprosił mnie Pan na najbliższą środę na "soczek" celem integracji za mną? Dlaczego uprzywilejowana jest tylko nieliczna grupa "szczęśliwców", smakoszy "soczków"? Może powodem tego jest fakt, iż ja lubię tylko soczek malinowy?! Kto zapłaci za Waszą integracje? Czy znowu my- zwykli pracownicy? czy grupa szczęśliwców poprzez aktywną integrację wybierze DWD ? jak my? chociaż charakter naszej pracy znacznie się różni.... oj wstyd wstyd, niech ludzie dowiedzą się o marnotrawieniu chińskich Yuanów ? jeżeli pan nie wie, jest to waluta Chin- nomen omen - Pana pracodawcy.

@Polak- zwykły pracownik

Szok! niedowieżanie, jesteś tego pewny, bo trudno mi uwieżyć ze nasz kochany szef morze tak postąpic, czekam na inne sygnaly o tych calych soczkach!!!!!!!

ehhh

straszna firma, straszne zarobki, straszni ludzie

XXX
@ehhh

Święta prawda, tak to jest jak się wpycha swoich znajomych i rodzinę gdzie się da i blokuje miejsca ludziom, którzy mają kompetencje.

Hodowca

Animex schodzi na psy. Może szefostwo powinno zastanowić się, czy obecni pracownicy są rzetelni i odpowiedni na swoich stanowiskach....poziom wiekszości z nich jest żenujący, a niekiedy przechodzi wręcz w prymitywizm epoki kamienia łupanego! Nie każda "sexi laska" na wysokich obcasach jest wiarygodnym pracownikiem.

ewkaa

racja, z tymi "przerwami" na papieroska to już troche przesada... co pól godziny??!!

steven
@ewkaa

Papierosek za papieroskiem....papierosem przygania

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Iława
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
endru

Kiedy przewidywana jest zmiana kadry kierowniczej i zarządzającej? bo według kodeksu pracy, powinno sie pracowac, a nie tylko snuć sie po korytażu z notatnikiem pod pachą bądź co pół godziny palic papierosy przed zakładem??!!

pawełek

Współpraca z tą firmą pzebiega coraz gorzej.Przyczyna tkwi chyba w niedoświadczonej i niedouczonej kadrze pracowniczej/kierowniczej, która, w większości, nie radzi sobie z kompetentnym wykonywaniem powierzonej im obowiązków. Może czas na studia podyplomowe tudzież studia wyższe?? Poziom intelektualny i dobrego wychowania chyba tam zaginął...... oprócz liczenia pieniędzy, może kadra zainteresowałaby się nowinkami i aktualnościami w zakresie hodowli drobiu??? Ma ewidentnie duże zaległości, prawdpopodobnie umysłowo nie do odrobienia....

pracownicy

Dlaczego robole mają 30 minut przerwy a biurowiec ma co 30 minut przerwę na papieroski i plotki?

Życzliwy

Brutto w animex to masz 1680zł

Życzliwy

Można dużo powiedzieć o tej firmie ale nie znajdzie się w tym nic dobrego. Banda złodziei,bandytów którzy traktują człowieka jak szmatę za marną minimalną krajową! 2500zł to tylko w ogłoszeniu zobaczycie. Dużo by tu jeszcze pisać. OSTRZEGAM WSZYSTKICH BY SIĘ STO RAZY ZASTANOWILI ZANIM PÓJDĄ TAM DO PRACY!!!

Przem

Czy orientuje sie ktoś jak to wygląda jeżeli chodzi o dział kontroli jakości? atmosfera w pracy itd

xxx
@Przem

Omijaj to miejsce szerokim łukiem

madziula

Animex.to.banda.wyzyskiwaczy.i.tyle.Mecza.pracowników.nowo.przyjetych.a.stare.wyzeracze.jeszcze.dodatkowo.znecaja.sie.i.mowia.ze.sie.nie.wyrabiasz.Sama.tam.pracowałam.i.przezylam.na.wlasnej.skorze.jak.mi.podrzucaly.bo.to.moja.A.jak.sie.odezwalam.ze.pracuje.tu.3.dzien.i.nie.mam.wprawy.jak.one.to.dostalam.wiekszy.wycisk.Po.paru.dniach.dostalam.wprawe.to.stary.pracownik.robil.omijki.i.puszczal.gesi.do.mnie.i.ja.mialam.zapas.az.w.koncu.sie.odezwalam.ze.nie.bede.robic.za.nie.to.ja.bylam.najgorsza.bo.stare.pracownice.staly.murem.za.soba.Tylko.jedna.sie.odezwala.ze.robie.rowno.z.nia.i.ze.maja.dac.mi.spokoj.WYPLATA.wygladala.tak.po.calym.miesiacu.pracy.8h.dziennie.dostalam.na.reke-1140.zednej.premii.ani.stanowiskowe.ani.gesiowej.Czysta.najnizsza.krajowa.bez.dodatkow.Jak.bym.pracowala.po.12h.czy.14h.jak.inni.to.moze.by.bylo.2000.tys.jak.pisza.A.kiedy.spac,odpoczac,zajac.sie.dziecmi.Moje.dzieci.i.tak.mnie.nie.widzialy.10h.dziennie.to.tylko.kolacje.im.zrobilam.i.spac.kladlam.pobawic.sie.z.nimi.nie.bylo.kiedy.GRATULACJEDLAWYTRWALYCH

hukil789

Zawsze każdy może poszukać innej pracy, w Iławie jest przecież tak duży wybór pracy, że każdy ma wolny wybór i nikt nikogo nie zmusza. Ci wszyscy, którzy taj jęczą mogą spróbować na dzieleniu i zarobić dużą kasę. Ja tam pracuje i wyciągam 2600 netto, jak ktoś nie wierzy to zapraszam, ludzi brakuje.

paukru0663
@hukil789

ludzi brakuje???? dziwne dzwoniłam ostatnio, że jestem absolwentką technologii mięsa pytałam o wolne stanowiska to Pani się wydarła, że nie ma to pytam o staż TEŻ NIE DO WIDZENIA więc już nie wiem czy ludzi brakuje czy jest ich nadmiar :)

produkcja

Jest dobrze, socjalne jest, wypłata na czas, umowa o pracę czego chcieć wiecj

krzysiek
@produkcja

sluchaj na pakowni zarabiaja 1200 a na uboju zaleznosci od tonarzu danego miesiaca 1800 netto co 3 miesiace jest premia kwartalnaa , i dostaajesz tez roczna za nie chodzenie na l4

robol

Umowa na czas określony. 1200 na rękę plus premia jeśli obskoczysz 5 mln kurczaków miesięcznie dodatkowe 1100 do kieszonki. Razem daje 2300 pln. Tak to wygląda

tomaszewski

A u Szynaki jest podobnie ;))) też można pomiatać pracownikami za marne 1200 na rękę ;))) ZAPRASZAM do NAS

kandydat na stanowisko pracownik trechniczny

a co robi i ile zarabia pracownik technuiczny????

byly pracownik

pracowalem tam,banda jedna wielka,brygadzisci to banda,du...lizow,w taki jedynie spo dostaje sie awans,nie na pods wiedzy i umiejetnosci,klika i tyle,a praca to orka,soboty za dwd,omijajcie to miejsce

Ja robie na produkcji.

Może zarobki nie są wysokie ale jak na iławę nie jest źle 2,5 tyś plus premia.Kierownictwo wyrozumiałe brygadziści też nawet bardzo.Do tego pakiet socjalny(wczasy pod gruszą 3 tyś na rok, opieka medyczna w lux medzie, dodatek mieszkaniowy, kredyty na 0%) no szwajcaria to nie jest ale nie narzekajcie.

misia
@Ja robie na produkcji.

co ty opowiadasz jakie wczasy pod gruszą 3 tys jaka wypłata 2,5 tys chyba ci się w głowie poprzewracało

anonimeem

No zarobki bardzo małe.Banda [usunięte przez moderatora]

misia

wiele zależy od tego gdzie się trafi. Jest coraz lepiej - pewnie że nie wszędzie. Ja miałam więcej szczęścia.

Zostaw merytoryczną opinię o ANIMEX Grupa Drobiarska S.A. - Iława

• Jak się pracuje w ANIMEX Grupa Drobiarska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ANIMEX Grupa Drobiarska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ANIMEX Grupa Drobiarska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ANIMEX Grupa Drobiarska S.A.?

Kandydaci do pracy w ANIMEX Grupa Drobiarska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ANIMEX Grupa Drobiarska S.A.