Instal-System S.C. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe

Sosnowiec

Opinie o Instal-System S.C. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe

mama muminka
użytkownik zarejestrowany

nie wim czy ktoś się z was interesował zatrudnieniem u nich i ofertami pracy, może brak komentarzy o tym nie świadczy, ale teraz pojawiła się oferta na stanowisko montera instalacji teletechnicznych w Sosnowcu. proszę napiszcie jeżli możecie jakich pieniędzy mogę się spodziewać na takim stanowisku i czy jest szansa że kobietę na takie fuchy zatrudnią taką jak ja

Jesteś zainteresowany pracą w firmie Instal-System S.C. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe? Zadaj pytanie na naszym forum i uzyskaj niezbędne informacje.

Zostaw opinię o Instal-System S.C. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instal-System S.C. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe